5 فایده روغن مورینگا برای موهای طبیعی

مورینگا اولیفرا یک درخت چند منظوره است که ثابت شده است که مزایای زیادی دارد. روغن مورینگا که از دانه های مورینگا اولیفرا استخراج می شود ، بومی هند است و در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری جهان رشد می کند. این درخت معمولا به عنوان “درخت چوب طبل” یا “درخت معجزه” شناخته می شود. با ارزش های غذایی ، دارویی و زیبایی بالا ، هر قسمت از درخت برای اهداف تغذیه ای یا تجاری مناسب است.

دانه های مورینگا دارای محتوای روغن بالایی هستند و حاوی بسیاری از ترکیبات تغذیه ای از جمله چربی های تک اشباع نشده ، پروتئین ، استرول ها و توکوفرول ها هستند. روغن را می توان تقریبا به طور کامل با استخراج حلال ، به طور کلی n-hexane استخراج کرد ، در حالی که عملکرد کمتری با استخراج پرس سرد به دست می آید.

روغن مورینگا یک نیروگاه مواد مغذی است زیرا دارای انواع زیادی از مواد معدنی غنی از جمله روی (ضروری برای تولید موهای سالم) و آنتی اکسیدان ها برای کمک به افزایش تولید کراتین است. به بازگرداندن قدرت ، رشد مو و ترمیم آسیب کمک می کند.

حاوی بیش از 90 ماده مغذی ، 46 آنتی اکسیدان ، 36 ترکیب ضد التهابی ، 18 اسید آمینه از جمله تمام 8 اسید آمینه ضروری است.

با توجه به تمام روغن های مو ، روغن مورینگا یک ماده محبوب در لوازم آرایشی و پوست است. این یک لیست تقریبا بی پایان از مزایای مو ، پوست و بدن است.

حالا که می دانید چه چیزی باعث می شود روغن مورینگا مستحق توجه باشد ، بیایید در مورد پنج مزیت روغن مورینگا برای موهای طبیعی صحبت کنیم.

روغن مورینگا پوست سر سالم را تحریک می کند.

خاصیت برجسته روغن مورینگا غلظت چربی های تک اشباع نشده است که عمدتا از اسید اولئیک تشکیل شده است. این نوع اسید چرب برای تمیز کردن پوست سر در حالی که از سطح رطوبت آن محافظت می کند عالی است. در همین حال ، خواص ضد التهابی آن به پوسته پوسته شدن پوست سر کمک می کند. رطوبت بیشتری به موها می دهد ، از آن در برابر آسیب محافظت می کند ، رشته های شما را در مواد مغذی خیس می کند ، موهای شما را نرم ، سالم ، ابریشم و تغذیه می کند.

روغن مورینگا درخشش و خاصیت ارتجاعی مو را بهبود می بخشد.روغن مورینگا می تواند رشته های کسل کننده و شکننده را احیا کند. روغن مورینگا به دلیل مقدار زیاد اسید بهنیک طبیعی ، یک ماده رایج در نرم کننده ها ، همچنین به عنوان یک نرم کننده طبیعی برای موهای درخشان و پرنده دار عمل می کند.

نرم کننده مرطوب کننده ما که با روغن مورینگا تزریق شده است عمیقا نفوذ می کند و رطوبت را برای درخشش اضافی ، ابریشم ، درخشش و موهای زرق و برق دار قابل کنترل تر قفل می کند.

روغن مورینگا موهای قوی تری را تقویت می کند.

استفاده منظم از روغن مورینگا روی موهای شما می تواند به شما کمک کند موهای قوی تری به دست آورید. با رساندن مواد معدنی و ویتامین های مهم به فولیکول های مو ، موهای شما را تقویت می کند. موهات رو از اعماق وجودت جوان ميکنه

این نرم کننده عمیق مرطوب کننده کره و روغن Moringa حاوی روغن moringa است و به لطف توانایی آن در حفظ آب ، برای بازگرداندن شادابی طبیعی موهای شما معجزه می کند.

روغن مورینگا یک درمان عالی برای ریزش مو است.

کمبود ویتامین و اختلالات هورمونی اغلب می تواند منجر به نازک شدن مو و در نهایت ریزش مو شود. روغن مورینگا حاوی پروتئین ها ، ویتامین ها و مواد معدنی است که به محافظت از سلول ها در برابر آسیب کمک می کند. به بازگرداندن ویتامین های از دست رفته کمک می کند و به فولیکول های آسیب دیده جان می دهد. این باعث می شود مو و پوست سر احساس جوان شدن کنند.

روغن مورینگا با شوره سر مبارزه می کند.

روغن مورینگا کمبود ویتامین A را برطرف می کند که معمولا باعث خشکی مو و شوره سر می شود. اجزای اصلی روغن مورینگا روی و سیلیکا هستند که به جلوگیری از خشک شدن و مسدود شدن غدد چربی کمک می کنند و در تولید سبوم حیاتی هستند. حتی اگر شوره سر یک بیماری رایج باشد و مسری نباشد ، تحقیقات نشان می دهد که بر اعتماد به نفس بسیاری از افرادی که از آن رنج می برند تأثیر منفی می گذارد.

چطور ميتونم روغن مورينگا رو با کيفيت خوب چک کنم ؟

روغن باید کمی آجیل داشته باشد و زرد کم رنگ باشد و همیشه لیست مواد تشکیل دهنده را بخوانید. از نظر بافت ، ضخامت روغن بستگی به این دارد که آیا روغن های پرکننده با آن مخلوط شده اند یا خیر. روغن خالص مورینگا باید یک قوام متوسط روغن زیتون باشد.

نکته های مهم

به لطف مزایای عمیق تر کردن روغن مورینگا ، می تواند به عنوان درمان برای مو و پوست سر در برنامه شما گنجانده شود. روغن مورینگا می تواند در تمام محصولات مراقبت از مو مانند Reina HairCare گنجانده شود. ما به شدت توصیه می کنیم که در محصولات مراقبت از مو رینا سرمایه گذاری کنید به دلیل این واقعیت که روغن مورینگا و کره کوپواکو مواد اصلی قهرمان آنها هستند. این دو ماده همیشه موها و پوست سر شما را عمیقا مرطوب می کنند. این مقاله را برای انتشار اخبار خوب در مورد روغن مورینگا به اشتراک بگذارید. این واقعا یک قدرت است!

منبع سایت اوریفلیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید