شرکت ۳۵۰ نفر از شاغلان گردشگری هرمزگان در دوره‌های توانمندسازی


شرکت ۳۵۰ نفر از شاغلان گردشگری هرمزگان در دوره‌های توانمندسازی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان گفت: ۳۵۰ نفر از شاغلان و فعالان حوزه گردشگری در دوره‌های توانمندسازی گردشگری شرکت کردند.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان، محمد محسنی روز شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ با اعلام این مطلب گفت: از این تعداد ۷۰ نفر در دوره قوانین و مقررات بیمه و مالیات، ۸۰ نفر در دوره مدیریت کیفیت تأسیسات گردشگری، ۴۰ نفر در صرفه‌جویی انرژی در تأسیسات گردشگری، ۳۰ نفر در دوره تسهیل گری کسب‌وکارهای کوچک در گردشگری و ۱۳۰ نفر در دوره بازآموزی راهنمایان گردشگری شرکت کردند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان با اشاره به اینکه دوره‌های توانمندسازی به‌صورت رایگان برگزار شده، اظهار کرد: این دوره‌ها به همت این اداره‌کل و با همکاری موسسه آموزش گردشگری مشق آفرینش برگزارشده است.

او افزود: توانمندسازی نیروی انسانی به‌عنوان راهبرد توسعه گردشگری و همچنین یکی از اساسی‌ترین راهکارهای کسب مزیت رقابتی در بازار رقابتی صنعت گردشگری نقش به سزایی دارد.

محسنی تأکید کرد: امیدوارم با برگزاری این دوره‌ها بتوانیم نقش مؤثری در توانمندسازی منابع انسانی شاغل در گردشگری استان برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران برداریم.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید