آخوندی را استیضاح کنید/ هر لحظه از وزارت آخوندی یعنی خسارت

0
اشتراک

آخوندی را استیضاح کنید/ هر لحظه از وزارت آخوندی یعنی خسارت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه های تهران با ارسال نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار پایان دادن به وزارت خسارت بار آخوندی در وزارت مسکن و شهرسازی شدند.

در این نامه با اشاره به گذشت ۴۰ روز از حادثه ی تلخ قطار تبریز مشهد آمده است: در آستانه ی چهلمین روز درگذشت بیش از ۴۰ نفر از زائران حریم قدس رضوی در حادثه ی تلخ و دهشتناک قطار تبریز مشهد در اثر بی تدبیری آشکار مجموعه ی وزارت راه و شهرسازی، شاهد آن هستیم که وزیر راه و شهرسازی کماکان بر اشتباهات پرتکرار و تکبرورزی متجاهرانه ی خویش اصرار می ورزد و با اظهارات نسنجیده و اخبار گاه و بیگاه از زندگانی اشرافی و مرفه اش، قلب سوخته ی خانواده های قربانیان سوتدبیر دولت در فاجعه ی قطار را بار دیگر آتش می زند.

در ادامه این نامه آمده است: متاسفانه چنین فرد بی کفایتی هنوز در مصدر امور است و مجلس اقدامی برای استیضاح او انجام نمی دهد.

دانشجویان همچنین با اشاره به قرادادهای متعدد خارجی وزارت راه و شهرسازی و واگذاری ساده ترین امور به شرکت های خارجی آورده اند: به راستی چه چیزی باعث شده است تا چنین فرد نالایقی کماکان جزوی از کارگزاران نظام اسلامی باشد؟! که با درافشانی های خویش روی شازده احتجاب ها را سفید کرده و بی پروا از آغاز دوران سرمایه سالاری و بازگشت به لیبرالیسم آن هم در جمهوری اسلامی سخن می سراید!

در ادامه این نامه آمده است: وزیر از سویی دیگر حق مسکن مستضعفین را منکر شده و صدها خانواده ی آبرومند را ماه ها سرگردان و ناامید در استیفای حق خویش نموده است.

این نامه می افزاید: وزیر اشرافی دولت یازدهم حتی در اداره ی امورات عادی وزارت خانه ی خویش نیز چشم به خارجی ها دوخته است و عملا اعتقادی به بهره مندی از توانمندی های داخلی ندارد و خدا می داند که چه اتفاقی در پشت پرده ی آن وزارت خانه می گذرد که چون پرده بر افتد حقایق ناگفتنی بسیاری آشکار خواهد شد.

در پایان این نامه گفته شده: نمایندگان معزز مجلس، حقیقتا طاقت ما از این حجم از وقاحت ها طاق شده است و زبان را یارای نشان دادن بغض و خشم انقلابی جوانان بیدار دل و صدها خانواده ی متقاضی مسکن مهر و ده ها نفر از بازماندگان حادثه تلخ قطار از وزیر راه و شهرسازی نیست.

بیش از موارد متعدد همچون اصلاح ناوگان حمل و نقل ریلی، کشتیرانی، بهبود ناوگان هوایی، مسکن و… جامعه ی دانشجویی کشور با هدف اصلاح رویه ها و از سر دلسوزی نکات خویش را به مجموعه وزارت راه و شهرسازی و شخص وزیر منتقل نموده و انتظار همدلی آن وزارت خانه با دانشجویان به منظور بهبود شرایط را داشتیم، ولی با کمال تاسف با تهدید و ارعاب دانشجویان از یک سو و توهین و تحقیر از سویی دیگر مواجه شده و هیچ گونه پاسخ متناسبی را دریافت نکردیم.

پس مجدانه انتظار داریم قدمی در مسیر تغییر فوری وی بردارید که هر لحظه گذشتن از حضور چنین فردی در قامت وزارت در جمهوری اسلامی مساوی با خسارت است؛ یا لااقل مصوبه ای بگذرانید که زین پس کمتر در مقابل چشمان مردم در قاب تلویزیون حاضر شوند و اخبار زندگی اشرافی ایشان کمتر رسانه ای شود که مزاجمان مشوش تر از این نشود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.