تیم نونهالان سپاهان یاسوج از لیگ برتر فوتبال کنار کشید+ سند

0
اشتراک

تیم نونهالان سپاهان یاسوج از لیگ برتر فوتبال کنار کشید+ سند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، تیم فوتبال نونهالان سپاهان یاسوج در لیگ برتر نونهالان فوتبال کشور درخشش خوبی در فصل جاری داشت و موفق شد تیم‌های بزرگی را در فوتبال کشور از پیش روی بردارد.

این تیم توانسته بود در لیگ برتر نونهالان کشور تیم‌هایی مانند سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان و دیگر تیم‌های بزرگ فوتبال کشور را هم در خانه حریفان و هم در یاسوج با شکست بدرقه کند.

تیم فوتبال نونهالان سپاهان یاسوج که در لیگ برتر فوتبال کشور و در این رده از لیگ فعالیت می‌کرد به جمع ۸ تیم برتر فوتبال کشور پیوسته بود که کاری بزرگ از سوی مربیان و بازیکنان این تیم به شمار می‌رفت.

تیم نونهالان سپاهان یاسوج از نظر مالی در بدترین شرایط قرار داشت به طوری که بازیکنان و مربیان تیم مجبور شده بودند برای حضور در شهرهای دیگر با بدترین شرایط و حتی با وانت‌بار به دیگر استان‌ها برای رقابت با تیم‌های حریف حضور پیدا کنند.

از نظر اسکان و همچنین تغذیه نیز این تیم در شرایط بدی به سر می‌برد و مجبور بودند در شهرهای دیگر کشور به گونه‌ای حضور پیدا کنند که ذکر آن چندان به صلاح استان به نظر نمی‌رسد.

اما با همه این اوصاف؛ تیم فوتبال نونهالان سپاهان یاسوج در رقابت‌ها حضور پیدا کرد و توانست با شکست تیم‌های بزرگی از کشور ثابت کند که تیم سپاهان یکی از قدرت‌های برتر فوتبال نونهالان در کشور به شمار می‌رود.

به دلیل این فراز و نشیب‌ها امروز نامه‌ای از سوی باشگاه سپاهان یاسوج به خبرگزاری فارس ارسال شد که حاوی انصراف تیم از رقابت‌های لیگ برتر نونهالان کشور بود.

در این نامه که به امضای مسؤولان باشگاه سپاهان یاسوج رسیده است دلیل انصراف از مسابقات لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور مشکلات مالی قید شده است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.