اسدی: در موضوع اختلاف برانکو و کی‌روش، حق را به ملت می‌دهم!/ مبارزه با فساد، درخواست مردم و رسانه‌هاست

0
اشتراک

اسدی: در موضوع اختلاف برانکو و کی‌روش، حق را به ملت می‌دهم!/ مبارزه با فساد، درخواست مردم و رسانه‌هاست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، علیرضا اسدی در حاشیه نشست پیشگیری و مبارزه با فساد در فوتبال اظهار داشت: نکات مهمی از جمله تعریف فساد و تخلف در این جلسه مطرح و گفته شد که مصداق آنها چه مواردی هستند. ظرفیت‌های آیین‌نامه‌ای را بررسی کردیم تا اگر برخوردی صورت بگیرد نسبت به آن تخلف اثرگذار باشد. باید عزمی جدی در میان باشد چون مبارزه با فساد، درخواست مردم و رسانه‌هاست.

وی ادامه داد: البته اگر مطلبی هم مطرح شد آبروی مردم بسیار مهم است و باید همه چیز مستند باشد. همچنین سرعت رسیدگی به پرونده‌ها و اینکه کدام دستگاه‌ها باید در تخلفات وارد شوند، بررسی شد. باید طوری به موضوعات رسیدگی شود که آرامش فضای عمومی جامعه از بین نرود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: فساد یا تخلف مختص فوتبال نیست. ممکن است در همه صنف‌ها، تخلفاتی وجود داشته باشد اما فساد یا تخلف در فوتبال به خاطر اینکه فوتبال، پدیده‌ای چشمگیر است و همه طیف‌ها با لهجه‌های مختلف در آن هستند، بیشتر به چشم می‌آید.

اسدی در پاسخ به این سؤال که آیا در تیم‌های پایه به صورت مصداقی صحبت شد یا خیر، گفت: درباره همه موارد به نسبت کارشناسان دعوت شده و زمان آنها، مصداقی صحبت شد. هر کس سعی کرد گوشه‌هایی از مسائل را مطرح کند.

وی در واکنش به صحبت یک خبرنگار مبنی بر اینکه یک مقاومت در مورد فساد اخلاقی در فوتبال پایه دیده می‌شود، خاطرنشان کرد: هر فساد و تخلفی تا مستنداتش موجود نباشد، جسارت زیادی می‌خواهد که درباره آن صحبت کنیم. این مورد مانند یک موج کوتاه است که فایده‌ای هم ندارد. اگر واقعی باشد باید به آن رسیدگی شود و برخوردی جدی صورت بگیرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص اختلاف کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ در پایان، گفت: همه جا تضارب آرا وجود دارد. سیستم کاری می‌گوید اختلافات هزینه‌بر است و باید صبور باشیم. باید به این نکته توجه داشته باشیم که آرامش جامعه به هم نخورد. همین‌طور کسانی که مقابل مردم، مسئول هستند باید احساسات مردم را درک کنند. من در این اختلاف حق را به ملت می‌دهم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.