استقبال دانش آموزان از دوره های امدادی کانون تربیتی دزفول

0
اشتراک

استقبال دانش آموزان از دوره های امدادی کانون تربیتی دزفول

فرنگ عیسی پور روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:کانون فرهنگی تربیتی فاطمه الزهرای دزفول در کلیه فصول سال فعالیت های فرهنگی،تربیتی،هنری،ورزشی و قرآنی برگزار می کند تا ضمن بارور شدن استعداد دانش آموزان اوقات فراغت آنها نیز به بهترین نحو پر شود.
وی افزود:در بخش هنری کلاسهای خیاطی،شیرینی پزی،سفره آرایی،بافندگی،عروسک سازی کیف دوزی و دیگر هنرها آموزش داده می شود و در بخش هنرهای تجسمی نیز کلاسهای خطاطی،نقاشی،طراحی به هنرجویان آموزش داده می شود.
وی اضافه کرد :در کلاس های ورزشی این کانون نیز آموزش های رزمی،دفاع شخصی و آمادگی جسمانی آموزش داده می شود.
عیسی پور به استقبال علاقمندان از کلاسهای این کانون اشاره کرد و گفت:فعالیت های قرآنی این کانون نیز در تابستان رونق می یابد و کلاسهای ویژه سنین ۴-۵ ساله،کلاس هاس ویژه مقطع اول و دوم ابتدایی و کلاسهای تفسیر برای علاقمندان برگزار می شود .
مدیر کانون فرهنگی تربیتی فاطمه الزهرای دزفول اظهار کرد:کلاسهای امدادگری با استقبال بیش از ۸۰۰ نفر علاقه مند در امسال همراه بوده و چند نفر موفق شدند با فراگیری این دوره در مشاغل منشی پزشک ،تزریقات و پانسمان برای خود اشتغالزایی کنند.
وی همچنین از استقبال دانش آموزان از فعالیت در انجمن کوهنوردی و گردشگری کانون خبر داد و گفت:امسال بیش از ۱۴۰ نفر از دانش آموزان برای اردوی یکروزه کوهنوردی دزفول ثبت نام کرده بودند ولی به دلیل همزمانی با اردوی راهیان نور ۷۰ نفر از آنها به اردوی کوهنوردی و گردشگری که در مناطق کوهستانی دزفول برگزار شد اعزام شدند.
عیسی پور به فعالیت های قرآنی این کانون نیز پرداخت و افزود:کلاسهای روخوانی و روان خوانی قرآن در تابستان ویژه علاقمندان برگزار می شود که در تابستان امسال ۶ کلاس قرآنی در این کانون برگزار شد.
وی به دیگر فعالیت های کانون فرهنگی وتربیتی اشاره کرد و گفت:کارگاه تست هوش، کارگاه تلاش و اندیشه جهت رشد خلاقیت دانش آموزان،نشست های مذهبی و عاشورایی،مسابقات کتاب و کتابخوانی و مقاله نویسی ،کلاس نجوم از جمله فعالیت های کانون فرهنگی و تربیتی فاطمه الزهرای دزفول می باشد.
از سال گذشته تاکنون بیش از یکهزار و ۴۰۰ نفر در کلاس های این کانون شرکت کرده اند.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.