نمایش جاذبه‌های گردشگری ایران در چین

0
اشتراک

نمایش جاذبه‌های گردشگری ایران در چین

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، در این دوره از نمایشگاه که به مدت سه روز برپا است، بیش از ۲۰ کشور و شماری از دفاتر و سازمان های مرتبط با حوزه گردشگری حضور دارند.
در آیین گشایش این نمایشگاه، شهردار شهر «هایکو» در سخنانی با تقدیر از تمامی شرکت ها و نمایندگان خارجی حاضر در این دوره گفت که برگزاری چنین نمایشگاه گامی ارزشمند در راستای توسعه مناسبات گردشگری بین چین و دیگر کشورهای دنیاست.
وی همچنین اظهار داشت که چنین رویداد فرهنگی می تواند مناطق توریستی و جاذبه های گردشگری کشورهای مختلف را به بازدیدکنندگان معرفی و آنان را در سفر به مناطق دیدنی این کشورها ترغیب نماید.
بر اساس گزارش دریافتی، غرفه ۵۵ متری ایران در این دوره از نمایشگاه که توسط کانون گردشگری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برپا شده، در اولین روز فعالیت خود با استقبال گرم بازدیدکنندگان مواجه شده است.
همچنین گزارش شده که در طول مدت برپایی نمایشگاه، غرفه ایران قصد دارد با توزیع اقلام فرهنگی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان را با ویژگی ها و امتیازات گردشگری کشورمان آشنا سازد.
جزیره «های نن» به دلیل آب و هوای بسیار خوب و طبیعت سرسبز همواره میزبان خیل عظیمی از مردم بخصوص از استان های سردسیر شمالی چین در چنین ایامی است و ازمراکز مشهور گردشگری چین و دنیا به حساب می آید.
به رغم گسترده بودن روابط تجاری ایران و چین مردم این کشور آشنایی و آگاهی زیادی نسبت به ایران و جاذبه های گردشگری کشورمان ندارند و حضور شرکت ها و دستگاه های ذی ربط در چنین نمایشگاههایی می تواند برای پر کردن این خلاء بسیار مفید باشد.
این نمایشگاه به مدت سه روز برگزار می شود و پیش از آن نیز ایران در نمایشگاه هایی در استان «گوانگ دونگ» در جنوب چین نیز با موضوع گردشگری شرکت داشته است.
گفتنی است، نزدیک به ۲۰۰ هزار گردشگر ایرانی هر سال به چین سفر می کنند و شمار مسافرانی که از چین به ایران می روند بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار نفر در سال برآورد می شود.
آساق**۱۵۹۷*انتشاردهنده:فرهاد راستی

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.