افزایش ناظران دامپزشکی در مرغداریها برای پیشگیری از آنفلوآنزای پرندگان

0
اشتراک

افزایش ناظران دامپزشکی در مرغداریها برای پیشگیری از آنفلوآنزای پرندگان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ سید حسین هاشمی در جلسه شورای استانی پیشگیری از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان که با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد، اظهار کرد: هم‌افزایی، اراده و توجه به احساس مسئولیت امور سخت را به راحتی ممکن می‌سازد.

وی با تشکر از مدیریت و کنترل درست در مواجهه با بیماریهای حاد طیور و پرندگان در استان افزود: ساماندهی مرغداریهای سنتی و صنعتی باید در دستور کار قرار گیرد و در صورت رعایت نکردن اصول پروانه و مجوز در هر مرغداری برخوردهای قانونی انجام شود.

استاندار تهران تصریح کرد: باید پایش مستمر بر وضعیت سلامت مرغ و طیور عرضه شده در فروشگاهها و محلهای توزیع انجام شود.

هاشمی با تاکید بر اهمیت افزایش تعداد ناظران دامپزشکی در مرغداریها گفت:‌ تهران پایتخت است و وقوع هر بحرانی انعکاس خبری زیادی دارد و لازم است با همکاری سازمان دامپزشکی، علوم پزشکی و ورود فرمانداران با صدا و سیما به منظور افزایش سطح اطلاع‌رسانی و مدیریت افکار عمومی جامعه ارتباط لازم برقرار شود.

وی بر توجه ویژه به تخصیص اعتبارات در حوزه دامپزشکی تاکید کرد و تصریح کرد: با نزدیک شدن به دهه فجر و ایام نوروز، جلسات تنظیم بازار به منظور مدیریت عرضه مرغ برگزار شود تا در ایام خاصی همچون نوروز شاهد کاهش عرضه نباشیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.