کانترهای غیرمجاز گردشگری در قشم جمع آوری می شوند

0
اشتراک

کانترهای غیرمجاز گردشگری در قشم جمع آوری می شوند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، عبدالرضا دشتی زاده روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: برخورد با کانترهای فعال غیرمجاز با هدف ساماندهی فعالیت های صنعت گردشگری صورت می گیرد و در این راستا سه کانتر نصب شده مقابل مجتمع سیتی سنتر باهمکاری اداره اماکن عمومی قشم جمع آوری شد.
وی افزود: دریافت پروانه رسمی برای هرگونه فعالیت ضروری است و برخوردهای صورت گرفته به دلیل شرکت نکردن مالکان این کانترها در دوره های آموزشی، نداشتن مجوز و در نتیجه صلاحیت ارایه خدمات در حوزه گردشگری می باشد.
رییس توسعه گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم بیان کرد: مسافران در قشم بارها از ارایه نامناسب خدمات توسط این دسته از فعالان حوزه گردشگری شکایت کرده بودند و از این پس نیز تنها افراد دارای مجوز می توانند نسبت به ارایه خدمات در کانتر مقابل مجتمع های تجاری به گردشگران در این جزیره اقدام کنند.
جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس با داشتن سایت های مختلف و متنوع گردشگری در جنوب استان هرمزگان پذیرای بیش از پنج میلیون نفر مسافر و گردشگر در سال است.
انتشار دهنده: محمد ملاحمزه زاده
۸۱۲۳

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.