وزیر بهداشت به همدان سفر می‌کند+ برنامه‌ها

0
اشتراک

وزیر بهداشت به همدان سفر می‌کند+ برنامه‌ها

سید حبیب‌الله موسوی‌بهار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، با اشاره به اینکه عصر روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه وزیر بهداشت به همدان سفر می‌کند اظهار داشت: برنامه سفر وزیر بهداشت مختص شهرستان ملایر است و طبق برنامه‌ها مدت کوتاهی را میزبان وزیر و هیئت همراه خواهیم بود.

وی افزود: در برنامه سفر وزیر بهداشت بازدید از بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان ملایر پیش‌بینی شده است و توسعه زیرساخت‌های درمانی این مرکز در اولویت قرار می‌گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان بیان کرد: مرکز سی.سی.یو بیمارستان امام حسین(ع) ملایر توسط یکی از خیران حوزه سلامت این شهرستان تعمیر و بازسازی شده و تجهیزات مورد نیاز نیز توسط وزارت بهداشت تأمین شده است که این پروژه توسط وزیر بهداشت افتتاح می‌شود.

وی گفت: همچنین مرکز ام.آر.آی این بیمارستان نیز که توسط وزارت بهداشت با اعتباری بیش از ۷ میلیارد تومان تجهیز شده است نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

موسوی‌بهار با اشاره به درخواست‌ها و مطالبات دانشگاه علوم پزشکی همدان از وزیر بهداشت تصریح کرد: بیمارستان قلب و عروق فرشچیان همدان که توسط بنیاد خیریه فرشچیان ساخته شده است و اکنون مورد استفاده بیماران قرار گرفته نیاز به استقرار مرکز آنژیوگرافی دارد که برای ایجاد آن از وزیر بهداشت درخواست مساعدت داریم.

وی عنوان کرد: مجوز راه‌اندازی مرکز آنژیوگرافی جنوب استان همدان در شهرستان ملایر توسط وزیر بهداشت صادر شده است اما برای ایجاد و استفرار این مرکز نیازمند حمایت ویژه از وزارتخانه هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: مجوز راه‌اندازی مرکز جامع سرطان در بیمارستان بعثت همدان صادر شده است و ساختمان این مرکز به صورت فازبندی در حال احداث است و تکمیل بخش رادیوتراپی دولتی که یکی از نیازهای اساسی استان به شمار می‌رود در اولویت قرار گرفته است.

وی افزود: برای راه‌اندازی این بخش دو دستگاه رادیوتراپی با مساعدت ۱۸ میلیارد تومانی وزارت بهداشت خریداری و وارد کشور شده است و برای تکمیل این مرکز جامع سرطان نیازمند حمایت خیران حوزه سلامت و وزارت بهداشت هستیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.