جانباختگان حادثه قطار برای زیارت امام هشتم میان‌بُر زدند/ مردم ایران در عرصه های مختلف متحمل دشواری‌های بزرگ شده اند

0
اشتراک

جانباختگان حادثه قطار برای زیارت امام هشتم میان‌بُر زدند/ مردم ایران در عرصه های مختلف متحمل دشواری‌های بزرگ شده اند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، حجت‌الاسلام کاظم راشد یزدی شب گذشته در مراسم اربعین جان‌باختگان حادثه قطار با ابراز تأسف از حادثه رخ‌داده، اظهار داشت: دوری و دل کندن از جگرگوشه‌ها برای هرکس سخت و ناراحت‌کننده است، اما باید بدانیم که، آنها برای رسیدن به مقصد و زیارت امام رضا (ع) میان‌بر زده و زودتر به دیدار آن حضرت شتافتند.

وی افزود: از لحظه‌ای که قصد زیارت قبور ائمه را در ذهن می‌پرورید، زائر حضرت محسوب می‌شوید و جان‌باختگان این حادثه دردناک مطمئناً از زائران حقیقی آن حضرت هستند.

استاد حوزه و دانشگاه بابیان اینکه در پی هر صبر و شکیبایی یک خوشنودی بزرگ است، خاطرنشان کرد: مردم ایران بارها در عرصه مختلف متحمل سختی‌های بزرگی شده‌اند ولی در پایان با خشنودی بزرگ مواجه گردیده اند.

وی افزود: استقامت مردان و زنان مؤمن در عرصه هشت سال جنگ تحمیلی، باعث شد تا امروز جمهوری اسلامی ایران در زمره کشورهای امن منطقه محسوب شود و این خانواده های داغدار این چنین در مقابل فراق عزیزان خود استقامت می‌کنند.

براساس این گزارش، مراسم اربعین حادثه قطار که در پنجم آذرماه سال جاری رخ داد، با حضور سید علایی معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت راه‌آهن، استاندار آذربایجان شرقی و تعدادی از معاونان، استاندار سمنان، خادمان حرم مقدس رضوی، امام‌جمعه موقت تبریز، عده‌ای از نمایندگان تبریز در مجلس، فرماندار تبریز، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی، شهردار تبریز، جانشین فرمانده سپاه عاشورا، تعدادی از اعضای شورای شهر تبریز و دیگر مسئولان استانی برگزار شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.