سرمایه گذاران گردشگری نباید درگیر بروکراسی اداری شوند

0
اشتراک

سرمایه گذاران گردشگری نباید درگیر بروکراسی اداری شوند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گرمسارآنلاین صبح امروز جلسه بررسی مشکلات  حوزه سرمایه گذاری در بخش گردشگری , صنایع دستی با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی, فرماندار و مدیرکل گردشگری و میراث فرهنگی استان در محل اسلن جلسات شهید صبوری فرمانداری گرمسار برگزار شد .

غلامرضا کاتب ؛ نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب افزود: منطقه گرمسار پتانسیل های فراوانی در بخش گردشگری و صنایع دستی و بومی منطقه دارد و رشد و تعالی این محصولات تنها با حضور سرمایه گذاران  کامل می گردد.

 کاتب در ادامه از  بهسازی  آثار تاریخی و میراث فرهنگی  این شهرستان تاکید کردو افزود: انتقال کارخانه قدیمی پنبه پاک کنی گرمسار با اعتبار بیش از ۱۰میلیارد ریال به بخش خصوصی برای امور حوزه خدماتی و گردشگری واگذار می شود.

نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: برخی از سازمان  ها و دستگاه های اجرایی سد های مختلفی  بر روی راه اشتغال و سرمایه گذاری ایجاد می کنند و که این امر با دخالت مجلس روبه رو خواهد شد

 در ادامه این جلسه داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار به بهسازی آثار تاریخی منطقه گرمسار و  تعیین تکلیف پروژه راه دسترسی به پارک ملی کویرو قصر بهرام خبردادو اظهارداشت: تکمیل راه دسترسی به این منطقه  مهم گردگری گرمسار می تواندباعث حضور بیشتری از گردشگران و محیط دوستان  گردد.

 فرماندار گرمسار در ادامه  افزود: سرمایه گذاران حوزه گردشگری از غار های نمکی و کویر این منطقه استقبال کردند  و به دنبال حضور قدرتمندانه هستند .

طاهری افزود:  شهرستان را می توان به عنوان یک پتانسیل بالقوه با توجه به موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در محورهای مواصلاتی مهم کشور دانست و به همین دلیل باید حداکثر استفاده را از برد و در این بین نیز مجتمع های بین راهی می توانند در جذب گردشگر و معرفی شهرستان بسیار موثر باشند.

 در ادامه بید ختی مدیرکل گردشگری و میراث فرهنگی استان به واگذاری برخی از  اماکن در جهت بهره برداری  فرهنگی و اقتصادی به  بخش خصوصی تاکید کردو گفت: حضور سرمایه گذاران و مردم می تواند باعث  توسعه فرهنگ  گردشگری در کشور گردد.

 

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.