سرخط مهمترین اخبار استان اصفهان در ۲۴ ساعت گذشته

0
اشتراک

سرخط مهمترین اخبار استان اصفهان در ۲۴ ساعت گذشته

**مهدی یوسفی رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان از راه اندازی و افتتاح مرکز نوآوری این دانشگاه در آینده نزدیک با هدف استقرار واحدهای نوآور و شرکت های دانش بنیان خبر داد.

**رسول حامدیان رئیس شورای جبهه پیروان خط امام و رهبری در استان اصفهان گفت: دریافت حقوق های نامتعارف باید فراجناحی بررسی شود و قوانین مقابله با آن، همه مدیران دستگاه ها، نهادها و قوا را دربربگیرد.

**فیصل حسنی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه امسال ریزش و کاهش تعداد دانشجو را در این دانشگاه نداشتیم، گفت: این دانشگاه کمترین شهریه های تحصیلی را در مقایسه با سایر دانشگاه ها دارد.

**فریدن اله یاری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از اعطای نشان علمی پایگاه علوم جهان اسلام به مقالات برگزیده چهارمین کنگره تاریخ معماری در اصفهان خبر داد.

**محسن یارمحمدیان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: این اداره کل بمنظور حفظ، نگهداری و بهره برداری از خانه های تاریخی، آمادگی واگذاری این مکان ها را به شهرداری شهرهای استان دارد.

**مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش، اصفهان را پایگاهی مناسب برای میزبانی رویدادهای مختلف این رشته ورزشی ارزیابی کرد.

**علی قاسمی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان گفت: سرانه فضای ورزشی یک شهروند اصفهانی ۳۳ سانتی مترمربع است.

**آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نقش هنر در امر به معروف و نهی از منکر نقشی مهم است و نباید آن را در این فریضه و اثر آن بر زندگی مردم نادیده گرفت.

**رضا جواهر دشتی مدیر رصدخانه خوردگی پژوهشگاه شاخص‌پژوه اصفهان گفت: بیش از ۳۷۰ هزار میلیارد تومان در سال به نیروگاه های کشور خسارت ناشی از 'خوردگی' وارد می شود.

**غلامرضا مهرداد مدیرکل دفتر پشتیبانی فنی و نظارت بر تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی ایران گفت: نیروگاه اصفهان و نیروگاه شهید محمد منتظری اصفهان، آلوده کننده محیط زیست نیستند.

**سیدمصطفی الهی معاون بازرگانی و پیمان های پالایشگاه اصفهان گفت: رویکرد این مجموعه استفاده از تولیدات و تجهیزات ساخت داخل بمنظور تقویت و پیشرفت صنعت کشور است.

**جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان اصفهان با عنوان 'ابوذر' با معرفی نفرات برتر، روز سه شنبه در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد.

گ/۶۹۹۴ / ۶۷۰۲۷*خبرنگار: آرزو فلاح ** انتشار: شکراللهی
کانال اطلاع رسانی : https://telegram.me/esfahanirna

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.