اشتغالزایی بیش از ۳۳۶ نفر از مددجویان کمیته امداد در لنده

0
اشتراک

اشتغالزایی بیش از ۳۳۶ نفر از مددجویان کمیته امداد در لنده

بشیر بصیری‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لنده با اشاره به ضرورت خدمت‌رسانی به مناطق محروم گفت: فقر و محرومیت با تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه قابل کنترل بوده و برای این مهم باید عزم و اراده‌ای همگانی وجود داشته باشد.

وی افزود: اشتغال و مسکن از جمله دغدغه‌های اقشار آسیب‌پذیر و مستمندان جامعه بوده که نهادهای حمایتی و خدماتی با جذب سرمایه و تسهیلات در این زمینه تلاش لازم را باید داشته باشند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی لنده تصریح کرد: کمیته امداد شهرستان لنده با برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری صحیح در خصوص اشتغال و مسکن مددجویان توانسته خدمات ارزشمند و یا به نوعی انقلابی در سطح شهرستان لنده ایجاد نماید.

بصیری‌فرد ادامه داد: در زمینه مسکن تسهیلات ۱۵ و ۲۵ میلیونی را برای احداث بیش از ۱۲ مسکن روستایی و ۱۳ مسکن شهری به مددجویان کمیته امداد پرداخت نموده است.

وی خاطر نشان کرد: در همین زمینه بحث تعمیرات مسکن مددجویان نیز پیگیری شد که در این زمینه بیش از ۶۳ مورد با اعتباری بالغ بر ۴۳۰ میلیون تومان تسهیلات به مددجویان پرداخت گردید.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان لنده ادامه داد: در بحث توانمند‌سازی و اشتغال که به نوبه خود توانستیم انقلابی در سطح شهرستان ایجاد نماییم  بیش از ۱۲۶ مورد تسهیلات اشتغال‌زایی با همکاری بانک‌های عامل در سطح شهرستان پرداخت شده است.

بصیری‌فرد گفت: اعتبار و تسهیلات اشتغالزایی شهرستان در سال ۹۵ بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال بوده که با پرداخت آن به متقاضیان ۱۲۶ نفر به صورت مستقیم و ۲۱۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی شد.

وی در ادامه با اشاره به پرداخت جهیزیه و هدیه به داماد افزود: ۱۲۵ مورد پرداخت جهیزیه و هدیه به داماد در شهرستان پرداخت گردید.

مدر کمیته امداد شهرستان لنده با اشاره به اقدامات فرهنگی این نهاد در شهرستان تصریح کرد: ۱۱۳ نفر از مددجویان شهرستان در قالب کاروان‌های زیارتی به کربلای معلی در ایام اربعین اعزام شدند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.