اتاق فکر تحقیقات و کارآفرینی استان مازندران فعال شود

0
اشتراک

اتاق فکر تحقیقات و کارآفرینی استان مازندران فعال شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساری، ربیع فلاح جلودار امروز در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر مازندران اظهار داشت: امسال طبق فرمایش مقام معظم رهبری مزین به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بوده که باید همیشه برای تحقق این امر تلاش و از تمام ظرفیت‌های درونی استفاده کنیم.

وی افزود: مازندران در بخش کشاورزی، کارآفرینی و نوآوری دارای ظرفیت فراوانی بوده که شرکت‌های دانش بنیان و مراکز رشد دانشگاه‌ها می‌توانند از نخبگان و فارغ‌التحصیلان مرتبط استفاده کنند.

فلاح بیان کرد: باید برای رشد و پیشرفت در امور کارآفرینی، اتاق فکر تحقیقاتی و کارشناسی تشکیل تا از ظرفیت‌های استان به درستی استفاده شود.

استاندار مازندران با اشاره به مشکلات برخی واحدهای تولیدی در زمینه اقتصادی گفت: ستاد تسهیلات رفع موانع تولید مشکلات و ضعف‌ها را شناسایی و با همکاری بانک‌ها، تامین اجتماعی و مالیات بسیاری از مشکلات را رفع می‌کند که در این راستا بسته‌های بهبود رونق اقتصادی به ۲۴۴ واحد پرداخت شد.

استاندار مازندران گفت: تاکنون به ۸۵۰ واحد تسهیلات ۱۸ درصد پرداخت و ناظران نیز بر روند اجرای کار نظارت دارند.

وی با بیان اینکه باید مهارت را در جامعه پررنگ‌تر کنیم تصریح کرد کارآفرینان به عنوان مجاهدان واقعی پیشگام و پیشتاز توسعه جامعه هستند که باید مشکلات آنها به موقع شناسایی و برطرف شوند.

فلاح با تاکید بر تولید محتوا، مهارت آموزی و نوآوری شرکت‌ها و بنگاه‌ها افزود: سه هزار واحد کوچک و متوسط در استان وجود دارد.

وی افزود: در زمینه تولید آبزی پروری امسال ۵هزار تن در قالب پرورش ماهی در قفس اجرا می‌شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.