وجود ۲ مرکز آنژیوگرافی دولتی در همدان

0
اشتراک

وجود ۲ مرکز آنژیوگرافی دولتی در همدان

دکتر حبیب‌الله موسوی‌بهار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، تصریح کرد: دو مرکز آنژیوگرافی دولتی در بیمارستان‌های قلب فرشچیان و بعثت همدان فعال است که به بیماران خدمات شایسته‌ای ارائه می‌کنند.

وی اظهار کرد: در مرکز آنژیوگرافی بیمارستان بعثت، بیشتر بیماران عروق محیطی اندام‌ها پذیرش می‌شوند همچنین پزشکان مشغول به کار در شهرستان‌ها بیماران خود را برای انجام آنژیوگرافی به این مرکز هدایت می‌کنند.

موسوی‌بهار از دستور و قول مساعدت وزیر بهداشت مبنی بر راه‌اندازی مرکز آنژیوگرافی در شهرستان ملایر خبر داد و گفت: در دیداری که نمایندگان ملایر با وزیر بهداشت داشت، از وزیر بهداشت دستوری برای راه‌اندازی آنژیوگرافی در این شهرستان صادر شد.

وی با بیان اینکه این اقدام فعلا در حد یک دیدار و گفت‌وگو بوده است، عنوان کرد: زمان آغاز به‌کار و راه‌اندازی مرکز آنژیوگرافی در ملایر مشخص نیست اما بدون شک پیگیر مقدمات راه‌اندازی آن خواهیم بود.

موسوی‌بهار گفت: با راه‌اندازی مرکز آنژیوگرافی در ملایر می‌توانیم شهرستان‌های مجاور و مناطقی مانند بروجرد را هم تحت پوشش قرار دهیم.

به دنبال راه‌اندازی آنژیوگرافی دوم در بیمارستان فرشچیان هستم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان در ادامه گفت: از آنجا که آنژیوگرافی موجود در بیمارستان قلب فرشچیان وابسته به بنیاد فرشچیان است بنابراین به دنبال راه‌اندازی آنژیوگرافی دوم در این بیمارستان تا بتوانیم خدمات بهتر و گسترده‌تری به بیماران ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه هزینه خرید و نصب دستگاه آنژیوگرافی نزدیک به ۶ میلیارد تومان است، افزود: در حال خریداری این دستگاه هستیم و ظرف پایان امسال و یا اوایل سال آینده نصب و راه‌اندازی خواهد شد.

موسوی‌بهار تصریح کرد: یکی از برنامه‌های ما از خرید و نصب دستگاه آنژیوگرافی، درمان سکته قلبی حاد است که بیمار باید به طور مستقیم آنژیوپلاستی شود.

وی افزود: در بیمارستان خصوصی بوعلی همدان نیز یک دستگاه آنژیوگرافی خریداری و نصب شده که فعلا بهره‌برداری از آن آغاز نشده است.

انتهای پیام

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.