موجی: زیدان برای مربیگری کاریزما و شخصیت لازم را دارد/ فروش «زیزو» به رئال مادرید معامله آسانی نبود

0
اشتراک

موجی: زیدان برای مربیگری کاریزما و شخصیت لازم را دارد/ فروش «زیزو» به رئال مادرید معامله آسانی نبود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، لوچیانو موجی، رئیس سابق باشگاه یوونتوس، زین‌الدین زیدان، ستاره سابق این باشگاه را یک قهرمان خواند و بزرگترین ویژگی او را شخصیت رهبری‌اش عنوان کرد.

موجی درباره زیدان و دلیل فروش او در سال ۲۰۰۱ تصریح کرد: زیدان در زمان بازی کردنش اگر چه ساده عمل می‌کرد اما مثل یک قهرمان بود. هر آنچه او اکنون روی نیمکت مربیگری انجام می‌دهد را در زمین چمن انجام می‌داد. او اکنون جزئی از مجموعه رئال مادرید شده و با جاذبه و کاریزمایش توانسته مورد اعتماد بازیکنان بین‌المللی بزرگ تیمش باشد. وی با ویژگی‌های خاص خود مورد احترام همه است.

وی ادامه داد: فروش «زیزو» به رئال مادرید معامله آسانی نبود و ناراحتی باشگاه یوونتوس را به همراه داشت. برای ساختن تیمی جدید، نیاز بود که با فروش او بتوانیم بازیکنانی مثل پاول ندود، لیلیان تورام، فابیو کاناوارو، جیانلوئیجی بوفون و فیلیپو اینزاگی را بخریم و عناوین قهرمانی زیادی به دست آوریم.

موجی در پایان صحبت‌هایش، در موردجدال رئال مادرید و ناپولی در دور یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان خاطرنشان کرد: رئال مادرید تیم با کیفیت‌تری نسبت به ناپولی است اما در فوتبال احتمال وقوع هر اتفاقی وجود دارد. ناپولی تحت هدایت «ساری» تیم خوبی است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.