نقض برجام دستاورد فتنه ۸۸ و منافقین است/ ولایت مداری و بصیرت مردم سبب رقم خوردن ۹ دی شد

0
اشتراک

نقض برجام دستاورد فتنه ۸۸ و منافقین است/ ولایت مداری و بصیرت مردم سبب رقم خوردن ۹ دی شد

به گزارش راهنمای تور گردشگری سفر بلیط به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مولوی خالقی، عالم اهل سنت درمیان، در گفتگو با خاورستان، پیرامون اهمیت نه دی اظهار کرد: نه دی روزی است که پرده های نفاق ظاهر شد.

 

مولوی خالقی بیان کرد: در نه دی  آنهایی که در پرده با بیگانگان ارتباط داشتند به نوعی ظاهر شدند و برای انقلاب اسلامی هم معرض شد که دوست و دشمن چگونه با هم دیگر زندگی می‌کنند.

 

عالم اهل سنت گفت: افرادی که در فتنه ۸۸ خلاف مقام معظم رهبری و انقلاب شعار دادند بر همه مردم هم نفاق و کینه توزی آنهایی که با بیگانگان ارتباط داشتند معرض شد.

 

وی افزود: فتنه گران بعد از انتخابات به بهانه های مختلفی به خیابانها آمدند و حرمت عاشورا و  حرمت معظم رهبری را نگه نداشتند و برای اینها معرض شد که انقلاب اسلامی در بطن خودش منافقینی هم دارد.

 

مولوی خالقی تصریح کرد: برخی موارد تا نه دی پوشیده بود و الان همه موارد ظاهر شده و برای ما ایرانیان اهمیت خاصی دارد و این روز را گرامی می‌داریم.

 

این عالم اهل سنت تاکید کرد: منافقینی که در آن روز ظاهر شدند آنها را محکوم می‌کنیم و این برنامه نقض برجام و برنامه هایی که الان رخ داده است  در سرزمین ما همه دست آورد منافقینی است که در لباس های مختلف این موضوع را پیش می‌آورند.

 

مولوی خالقی اظهار کرد: فتنه گران می‌خواستند در سال ۸۸ انقلاب را تضعیف کنند و به نوعی خود را جلوه دهند که ما رجال میدان هستیم و دولت مردان ایران را به نوعی ضعیف کنند.

 

وی افزود: با مشخص شدن برنامه های مختلفی که ارائه دادند خداوند برنامه ریزی‌های بزرگشان را به یاس و نا امیدی تبدیل کرد و برای آنها هیچ چیزی بر جای نگذاشت.

 

مولوی خالقی تاکید کرد:  فتنه گران جلوی مردم خوار و ذلیل شدند و جز رو سیاهی چیزی دیگری، فتنه ۸۸ برایشان نداشت.

 

عالم اهل سنت درمیان بیان کرد: سران فتنه متوجه شدند که مردم خدا جوی ایران به پیروی رهبر انقلاب در هر میدانی هر نوع نفاق و حیله ای که از کسی یا کسانی سر بزند او را محکوم می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه  مسئله شکاف اجتماعی در کلان شهر ها رخ داد و چند روزی نا امنی بوجود آورد، گفت: به برکت نام خداوند و قاطعیت مقام معظم رهبری و سربازان گم نامی که در این مسیر کار می‌کردند به هیچ نتیجه ایی نرسیدند و بر انقلاب اسلامی و مردم ما هیچ اثری نداشت و دیدیم که در تمام شهرها مردم به پا خواستند و آنها را محکوم کردند.

 

مولوی خالقی اظهار کرد: هر حرکتی که رخ می‌دهد متحمل هزینه هایی است این هزینه ها ممکن است جانی و مالی باشد؛ مسئله فتنه ۸۸ با هزینه های کلانی از کشور دفع شد.

 

عالم اهل سنت درمیان تصریح کرد: برای رفع حصرخانگی سران فتنه  هر چه صلاح و مصلحت دولت باشد و دولتمردان هر زمان که صلاح بدانند و آرامش مملکت قاطع باشد، دولت می‌تواند با وجود مجلس، شورا، قوه مقننه و از همه بالاتر رهبر انقلاب که هر وقت صلاح بدانند فتنه گران آزاد شوند و اگرخدای نکرده توبه ای در کار نباشد و حرکت هایشان به قدرت نمایی تبدیل شود بایدهمچنان درزندان بمانند.

 

وی با بیان اینکه در قرآن مجید سوره بقره ابتدا اوصاف مومنین خالص است دوم اوصاف کافرین خالص  و سوم بحث منافقان مطرح می‌شود ،گفت: بحث نفاق در هر زمان و دولتی بوده و هست از زمان پیغمبر (ص) هم وجود داشته است.

 

مولوی خالقی تصریح کرد: ساختن مسجد ضرار در کنار مسجد قبا که کار منافقان بود؛ نشان دهنده وجود نفاق از صدر اسلام است و آیه  ای نازل شد که مسجد ضرار باید از بن خراب شود. مسجدضرار نابود شد اما مسجد قبا هنوز وجود دارد و میعادگاه زائران است.

 

عالم اهل سنت درمیان تاکید کرد: هر دولتی هم وابستگی به افراد راسخ العقیده ای دارد و هم وابستگی به افراد منافقی؛ اما با وحدتی که در ایران ما بوجود آمده است الان در دنیا نمونه هستیم.

 

 وی ادامه داد: شیعه و سنی در کنار هم هستند و رهبریت قاطع را همه قبول دارند و منتظر هستند که رهبرمعظم انقلاب دستور بدهد و به آن عمل کنند.

 

مولوی خالقی گفت:  حال منافقان در حکومت اسلامی پیدا است، منافقان،  اجانب  و استعمار هستند و باید با اینها مقابله شود و به نسل های آینده هم باید این گفتمان باز گو شود.

 

عالم اهل سنت درمیان بیان کرد: نسل آینده باید متوجه شوند که همه یکسان نیستند ما اگر می‌گوییم جمهوری اسلامی ایران در جمهوری اسلامی انواع و اقسام افراد زندگی می‌کنند  که زیر پوشش‌هایی هستند؛ گاها هم در لباس میش و گرگ پرورش می‌یابد  و باید با اینها برخورد شود.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.