ارزش ۷۵۰ میلیون دلاری تولیدات داخلی تجهیزات پزشکی در کشور

0
اشتراک

ارزش ۷۵۰ میلیون دلاری تولیدات داخلی تجهیزات پزشکی در کشور

‌به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، محمود بیگلر در مراسم افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی، اظهار کرد: خوشبختانه ارزش تولیدات داخلی در حوزه تجهیزات پزشکی بالغ بر ۷۵۰ میلیون دلار بوده است که اگر به همین سرعت پیش رویم می توانیم تامین بخش عمده محصولات پزشکی را از تولیدکنندگان داخلی انتظار داشته باشیم.

وی با اشاره به مشکلات جدی که در بحث صادرات با آن روبرو هستیم، گفت: در بحث صادرات محصولات پزشکی، تولیدکنندگان داخلی سعی دارند با فرمول های جهانی پیش روند و خوشبختانه از این تعداد تولیدکنندگانی که در حوزه صادرات تجهیزات پزشکی فعالیت دارند، حدود ۵۰ درصد آن‌ها در استان اصفهان هستند که این توانمندی این استان را نشان می دهد.

بیگلر افزود: برای تحقق جهانی شدن و رقابت جهانی در حوزه پزشکی، فعالیت‌های متعددی انجام شده از جمله بسته های حمایتی دولت برای حمایت از تولیدکنندگان. برپایی چنین نمایشگاه‌هایی باعث می شود بتوانیم خود را در سطح بین الملل مطرح کنیم و اگر نتوانیم در نمایشگاه ها به سطح جهانی برسیم، مطمئن باشید راه را بیراهه رفته ایم.

مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: با حمایت انجمن های تخصصی و با رتبه بندی کارخانه ها و شرکت های تولیدی بر آن شده‌ایم تا خارج از بروکراسی، محصولات و تجهیزات پزشکی را در رسیدن به سطح بین‌الملل برسانیم.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی تا ۱۸ دی ماه در اصفهان برپا است.

انتهای پیام

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.