قطار تغییرات به ایستگاه مدیران گرمساری رسید/تغییرات تاکی ادامه دارد؟

0
اشتراک

قطار تغییرات به ایستگاه مدیران گرمساری رسید/تغییرات تاکی ادامه دارد؟

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گرمسارآنلاین  تغییرات و تحولات مدیران دستگاه های اجرایی در پایان سال بسیاری از تحلیل گران و مدیران دیگر  دستگاه ها را به تکاپو انداخته است و منتظر خبر های فراوانی  در حوزه فضای مجازی و دیگر حوزه ها برای  برگزاری مراسم های تودیع و معارفه حکایت دارد .

 تغییرات در مدیران گرمساری نه تنها  در قوه مجریه  و دولتی خود را بیشتر نمایان کرد حتی در ماه های گذشته با تغییرات گسترده در بخش های انتظامی و قضایی این شهرستان رنگ  و بوی تازه تر و قابل تامل تری به خود گرفته است .

 تغییر در سیستم دادستانی گرمسار و  جابه جایی جلالی شاهرودی  دادستان سابق این شهرستان و  عهده دار شدن سکان هدایت  به دستان داش محمدی  شاید آغاز تغییرات  در این شهرستان بود سپس فرماندهی انتظامی گرمسار نیز  دست خوش تغییراتی شد به طوری که سرهنگ غلامحسن پاکدامن  جای خود به سرهنگ قربانی فرمانده انتظامی  سابق شهرستان سرخه داد .

 از نکات کلیدی این تغییرات می توان به عهده دار شدن  روسای سابق  در  شبکه  های مدیریتی  مرکز استان  نام برد به طوری که  فرمانده نیروی انتظامی سابق گرمسار بعد از ترک گرمسار سکان هدایت فرماندهی انتظامی مرکز استان شهر سمنان را  در دست گرفت و جلالی شاهرودی دادستان سابق نیز  مسئولیتی در استان برعهده گرفت تا نشان از توان بالای این مدیران باشد .

 تغییرات در سیستم اداره دامپزشکی  گرمسار نیز در چند ماه گذشته هم شکل  ارتقایی به خود داشت  به طوری  دکتر حسینی مدیر سابق  دامپزشکی گرمسار  بعد از  ترک  این اداره  به سمت مدیرکل عشایری استان منصوب شد و دهقانی هدایت  این اداره را در گرمسار به عهده گرفت .

 کم کم با این تغییرات  قطار تغییرات و تحولات  سرعت بیشتری به خود گرفت و مسافرانی همچون مدیر اداره کار و رفاه اجتماعی , ثبت و اسناد، دانشگاه پیام نور در ایستگاه  محتلف  سوار کرد .

 خیلی از تحلیل گران  بر این  نظر بودند که سال ۹۵ دیگر قطار تغییر و تحولات مسافری ندارد اما  در بهت و تعجب فراوان محمدرضا قائمی؛ مدیر سابق آموزش و پرورش گرمسار مسافر این قطار شد و چند روز گذشته یک مراسم تودیع و معارفه متفاوت و  عاقبت به خیر گونه برگزار شد و سکان هدایت  این اداره مهم علمی و آموزشی به  یک گرمساری دیگر قربانعلی زمانی رسید .

 با تغییر  قائمی  شایعات  بسیاری قوت گرفت که  مسافر بعدی این قطار  شلوغ در ایستگاه گرمسار در سال جاری چه کسی است که  یک منبع آگاه به گرمسار آنلاین  این خبر را اعلام کرد که مسافر بعدی این قطار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار خواهد بود  .

به طوری این منبع آگاه  در اطلاعات  خود به گرمسار آنلاین از روی کار آمدن یک  گرمساری به نام  نجفی  که سابقه هنری را نیز در کارنامه آموزش و پرورشی خود دارد .

 اما این نکته که مدیران و مسافران جدید قطار تغییرات و تحولات مدیران سابق در کدام ایستگاه ها پیدا خواهند کرد هنوز مشخص نیست اما  شنیده حاکی  ازآن است که  استان  سمنان  برای تصدی برخی از سمت ها برای این دومدیر  پر تلاش و خدوم گرمساری برنامه دارد .

 اما به نظر می رسد ظرفیت قطار تغییرات  مدیران اجرایی گرمساری تکمیل شده است  و بعید به نظر می رسد بعد از تغییر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  تغییری در سیستمی وجود داشته باشد اما باید منتظر ماند که باز هم این تغییرات سوژه های خبری  رسانه ها می شود .

 نکته پایانی اینکه دلیل این  همه تغییرات مدیران در  روز های پایانی سال جاری با چه هدفی صورت گرفته است  ولی به هر حال مدیران جدید نیز  تما ما بومی  منطقه گرمسار هستند  و هیچ غیر بومی در سکان داری  ادارات شهرستان قرار نگرفته اند

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.