صنعت گردشگری از بازوهای اقتصاد مقاومتی است

0
اشتراک

صنعت گردشگری از بازوهای اقتصاد مقاومتی است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قروه، پرویز کولانی پیش از ظهر امروز در دیدار با سرمایه گذاران بخش خصوصی گردشگری شهرستان قروه اظهار داشت: هر سرمایه‌گذاری که در شهرستان قروه باعث ایجاد اشتغال شود مورد حمایت ما قرار خواهد گرفت و با تمام توان برای ایجاد طرح با مجری همکاری لازم به عمل می‌آوریم.

وی گفت: صنعت گردشگری به عنوان یکی از بازوهای اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود که به علت درون‌زا بودن و اتکا به خود می‌تواند به عنوان یکی از پر بازه‌ترین فعالیت‌های اقتصادی در جامعه باشد.

فرماندار شهرستان قروه با تاکید بر استفاده از ظرفیت روستاهای منطقه در بحث سرمایه‌گذاری در بخش بوم گردی تصریح کرد: در شهرستان قروه با توجه به پتانسیل‌هایی که وجود دارد می‌تواند زمینه خوبی برای سرمایه‌گذاری و بوم‌گردی باشد.

۱۳ طرح گردشگری در قروه موفق به دریافت موافقت اصولی شده‌اند

در ادامه این جلسه مدیر اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان قروه به رفع موانع سرمایه‌گذاران بخش گردشگری این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: مناطق نمونه و روستاهای هدف گردشگری شهرستان قروه  از لحاظ وجود پتانسیل‌های بالقوه در جهت جذب گردشگران و مسافرین ورودی به استان بسیار مناسب است و خواستار رفع موانعی شد که بر سر راه سرمایه گذاران این حوزه وجود دارد.

علی بهنیا مهم‌ترین این مشکلات را حمایت نکردن بانک‌‌ها در بحث پرداخت تسهیلات و عدم تعامل ادارات با مجریان طرح‌ها اعلام کرد و افزود:  تعداد طرح‌های گردشگری شهرستان قروه که موفق به دریافت موافقت اصولی برای اجرای عملیات شده‌اند ۱۳ مورد است که تعداد شش طرح دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۱۵ تا ۴۵ درصد است.

در ادامه جلسه سرمایه‌گذاران حاضر در جلسه مسائل و مشکلاتی که در زمینه اجرای طرح با آن مواجه هستند را تشریح و خواستار همکاری هر چه بیشتر دستگاه‌های اجرایی در این خصوص شدند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.