نیازمندی‌های درمانی دو شهرستان سقز و بانه به وزیر بهداشت ابلاغ شد

0
اشتراک

نیازمندی‌های درمانی دو شهرستان سقز و بانه به وزیر بهداشت ابلاغ شد

محسن بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بانه، از جلسه حضوری با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی خبر داد و اظهار کرد: تقاضای کمک و مساعدت مجدانه از قاضی‎زاده هاشمی برای اتمام هرچه سریع‌تر بیمارستان‌های در دست احداث شهرستان‌های سقز و بانه را کرده‌ایم چون بیمارستان‌های فعلی هر دو شهرستان فرسوده هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: نیازمندی به دستگاه لاپاراسکوپی برای شهرستان سقز و دستگاه pcni و رادیولوژی دیجیتال از دیگر مواردی بود که از وزیر بهداشت و درمان درخواست شده است.

بیگلری اظهار داشت: درخواست جذب فوق‌تخصص آنکولوژی برای ایجاد محل شیمی‌درمانی در سقز و جذب متخصص جراحی مغز و اعصاب و مجهز کردن اطاق عمل و بخش جراحی مغز و اعصاب برای شهرستان سقز با توجه به نیاز شدید شهرستان‌های بانه و سقز را کرده‌ایم.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی از درخواست برای تأمین دستگاه سونوگرافی و سونولوژیست با توجه به نیاز شدید مردم  شهرستان بانه و تقاضای جذب چند پرسنل آزمایشگاه و پرستار برای بیمارستان‌های سقز و بانه و درخواست ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار برای تجهیز آشپزخانه بانه خبر داد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.