حذف کلمه “فتنه” در سخنرانی بزرگداشت نهم دی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر+ عکس

0
اشتراک

حذف کلمه “فتنه” در سخنرانی بزرگداشت نهم دی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر+ عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، دوشنبه هفته گذشته مصادف با ۶ دیماه، مراسم سخنرانی بیژن نوباوه، خبرنگار سابق شورای امنیت ملی در سازمان ملل و نماینده اسبق مردم تهران به مناسبت حماسه ۹ دی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم، نوباوه به ابعاد جدیدی در رابطه با جریان فتنه در سال ۸۸ اشاره کرد و در طول سخنرانی خود چند بار لفظ فتنه را بکار برد.

اما روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حرکتی عجیب  با شانتاژ رسانه ای برخی از سخنان نماینده سابق مردم تهران، اقدام به حذف کلمه " فتنه " در سخنرانی بیژن نوباوه کرد.

این در حالی است که پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه که زیر نظر پرتال اطلاع رسانی وزارت است، خبر کامل این مراسم را درج کرده است و از کلمه "فتنه" نیز استفاده شده است.

پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه(مفدا):
 

پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

ظاهرا این اقدام شیطنت آمیز روابط عمومی دانشگاه بدون اطلاع رسانی روسای دانشگاه علوم پزشکی بوده است.

متاسفانه با گذشت ۷ سال از فتنه سال ۸۸ هنوز افرادی در دانشگاه ها به صورت عامدانه و جهت تطهیر سران فتنه گام بر می دارند و این سخن مقام معظم رهبری را فراموش کرده اند که می فرمایند " بنده روی موضوع فتنه حساس هستم".

امیدواریم روسای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نسبت به این اقدام ناشیانه واکنش نشان دهند و با مسببین این موضوع برخورد کنند تا دیگر کسی جرات نداشته باشد که موضوع فتنه را بخواهد ماستمالی کند.

گفتنی است در حالی که مسئولین ارشد دولتی استان به بهانه های مختلف حاضر نشدند در مراسم دشمن شکن ۹ دی شرکت کنند اما علیرضا رئیسی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این مراسم حضور پیدا کرد.

/انتهای پیام

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.