کاهش تخصیص منابع بانکی سرعت گیر ایجاد اشتغال مددجویان امداد

0
اشتراک

کاهش تخصیص منابع بانکی سرعت گیر ایجاد اشتغال مددجویان امداد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپهرآیین، امسال فقط ۱۵ میلیارد تومان از منابع بانکی برای اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد استان اختصاص یافته است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اعلام این مطلب در کار گروه اشتغال اسفراین گفت: سال گذشته کمیته امداد استان در جذب منابع بانکی برای اعطای تسهیلات اشتغالزایی در جایگاه دوم کشور قرار گرفت و توانست اعتبار ۲۴ میلیارد تومانی را جذب و اعطا نماید.

«عباس اهرابی» با اشاره به سرعت کاه های بانکی در اعطای تسهیلات اشتغالزایی افزود: اسفراین در درصد جذب اعتبارات پایین هستند و حتی برخی بانک ها تاکنون صفر درصد از تسهیلات ابلاغی را اعطا کردند.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان هم در  این کار گروه با اشاره به اینکه اسفراین در بسیاری از شاخص های استان در جایگاه نخست قرار دارد، افزود: صندوق کارآفرینی امید در اسفراین ضمن اعطای تسهیلات به ارزش یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومانی در سال جاری، پرونده هایی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان در نوبت پرداخت و اعطای تسهیلات دارد.

«خوش قامت» با اشاره به رسالت صندوق کارآفرینی امید در پاسخگویی به نامه های سفر ریاست جمهوری گفت: اسفراین با ابلاغ ۸۰۰ میلیون تومانی، به میزان ۸۶۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده است که البته هنوز هم ادامه دارد.

«علی اصغر یحیی آبادی»، سرپرست فرمانداری اسفراین هم یکی از دغدغه‌های  مهم دولت را رفع معضل بیکاری و ایجاداش  تغال دانست و افزود: بانک ها سد راه و پیچ و خم خدمت رسانی به جامعه هدف نیازمند شغل در مسیر اعطای تسهیلات نشوند و با مردم داری و اخلاق مداری پاسخگوی نیازهای مردمی باشند.
 

 

انتهای خبر/

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.