واکنش نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد به تغییر نام پایتخت طبیعت ایران

0
اشتراک

واکنش نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد به تغییر نام پایتخت طبیعت ایران

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی ظهر امروز در آیین افتتاح حسینیه و نمازخانه آبشار شهر یاسوج در واکنش به تغییر نام یاسوج، اظهار داشت: انتظار می‌رود شهرداری یاسوج با بررسی جوانب مختلف در صورت نیاز نسبت به تغییر نام پایتخت طبیعت ایران برای شهر یاسوج اقدام کند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد از شهرداری یاسوج خواست در صورتی که نام پایتخت طبیعت ایران بار منفی دارد نسبت به تغییر نام آن اقدام و نامی زیبا همچون یاسوج پایتخت زیبایی‌ها که در برگیرنده ابعاد مختلف انسانی و طبیعی است، اقدام کند.

وی در پاسخ به شهردار یاسوج که از یکسان سازی عوارض خبر داده بود، افزود: در این صورت این کار شهرداری شکستن طلسم و یک رشادت است زیرا به نازپروردگی و مطالبه بیجا و افزون خواهی افراد صاحب نفود پایان می‌دهد.

آیت الله ملک حسینی اتمام چهارماهه عملیات اجرایی حسینه نمازخانه آشار یاسوج را قابل تقدیر دانست و افزود: انتظار می‌رود با توجه به انتخاب این نام و انجام این پروژه شهرداری یاسوج در زمینه ترویج و گسترش فرهنگ حسینی و ایثار و شهادت تلاش کند.

وی گفت: شورای شهر‌ها احساس می‌کنم باید در عرصه‌های مختلف نظارت داشته باشند در حالی در برخی از این موارد در قانون پیش بینی نشده است.

آیت الله ملک حسینی با تاکید بر اینکه بعد از ارتباط با خدا باید انسان‌ها با هم ارتباط داشته باشند، گفت: رابطه انسان با طبیعت نیز بعد از آن باید مورد توجه باشد زیرا انسان نیازمند طبیعت است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.