واکنش انریکه به شایعه روی کار آمدن والورده به عنوان جانشین او

0
اشتراک

واکنش انریکه به شایعه روی کار آمدن والورده به عنوان جانشین او

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (پنجشنبه) تیمش برابر اتلتیک بیلبائو در دور رفت از جام حذفی اسپانیا به شایعاتی که درباره احتمال انتصاب ارنستو والورده به عنوان جانشین وی در پایان فصل جاری وجود دارد، گفت: من شیوه کاری والورده را دوست دارم و معتقدم که او یک مربی طراز اول است. در مورد شایعات هم فقط می‌توانم بگویم که این هم بخشی از ورزش است.

انریکه ۴۶ ساله در ادامه اعتراف کرد که انتظار یک بازی سخت را برابر شاگردان والورده دارد. او افزود: ما می‌دانیم که بیلبائو چه تیم با کیفیتی است. این تیم همیشه با شیوه پرس‌اش کار را برای ما سخت کرده است. به نظر من این بازی سختی خواهیم داشت. من همیشه انتطار رویارویی با اتلتیک بیلبائو را در بازی‌های بزرگ دارم به خصوص در جام حذفی که این تیم انگیزه زیادی برای فتح آن دارد.

سرمربی پیشین سلتاویگو درباره اهدافی که در سال ۲۰۱۷ دارد، تأکید کرد: از نظر ورزشی ما می‌خواهیم سالی موفق داشته باشیم. تیم‌هایی جام می‌برند که لیاقت کسب جام را داشته باشند. ژانویه در کورس قهرمانی برای کسب جام‌های مختلف ماه بسیار مهمی است.

تیم‌های فوتبال بارسلونا و اتلتیک بیلبائو فردا شب از ساعت ۲۳:۴۵ به وقت تهران در ورزشگاه سن‌مامس به مصاف هم می‌روند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.