وعده هایی که محقق نمی شوند/آگهی استخدامی سال ۹۱ شرکت ذغال سنگ دروغی بزرگ به کارجویان کرمانی

0
اشتراک

وعده هایی که محقق نمی شوند/آگهی استخدامی سال ۹۱ شرکت ذغال سنگ دروغی بزرگ به کارجویان کرمانی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  کارگران کرمان  کارجویان متقاضی استخدام در شرکت ذغال سنگ کرمان که قرار بود بعد از روند آزمایشات پزشکی و تایید فرم های استخدامیشان جذب به کار در معادن ذغال سنگ کرمان شوند بعد از گذشت ۵ سال هنوز بلاتکلیفند .

02

دقایقی پیش نمایند گان ۷۹ نفر از واجدالدین شرایطی که قرار بود برای کار در معادن  (کار در تونل )  شهرستان های راور  ، زرند و کوهبنان استخدام شوند  اما بعد از روند همه مراحل آزمون استخدامی از مصاحبه تا آزمایشات پزشکی صحت سلامت و تکمیل  همه ی مدراک  ، اکنون بعد از گذشت ۵ سال همچنان اندر پیچ و خم کار در معدن مانده اند  ، در مقابل استانداری کرمان تحصن کردند .

01

یکی از کارگران متحصن درمقابل نهاد بازرسی استانداری کرمان به خبرنگار" پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان "گفت : برای اینکه امروز صدایمان را به گوش مسئولین برسانیم در این صبح سرد زمستانی از ساعت ۴ صبح سوار بر اتوبوس شده و اکنون به این جا رسیده ایم.

وی ادامه داد : نزدیک به  5سال است که راه بین شرکت ذغال سنگ کرمان و معدن همکار راور را طی می کنم و روزها با کارگری در ساختمان سازی امرار معاش می کنم و مسئولین برای آگهی های استخدامی خودشان هم پاسخ گو نیستند د رحالی که ما ۷۹ نفر همگی در آزمون استخدامی حد نصاب نمره را کسب نموده ایم و کلیه مراحل استخدامی را هم  گذرانده ایم .

03

این کار جو افزود : ما تمامی مراحل استخدامی از مصاحبه تا صرف پانصد هزار تومان هزینه برای تکمیل نامه های صحت پزشکی  را انجام داده ایم و قرار بود در سال ۹۱ به کار گماشته شویم که مسئولین گزینش به ما گفتند که مدارک شما تکمیل شده بروید که هفته بعد برای کار در معدن شما را خبر می کنیم ،در حال حاضر  پنج سال از آن زمان گذشته است و ما همچنان منتظریم تا به ما خبر دهند تا برای کار در معدن حاضر شویم .

04

وی اذعان کرد  : در پنج سال گذشته از نیروهای دیگر معادن برای کار در معدن راور استفاده شده است  و حتی یک نفر از ما ۷۹ نفر در این ۵ سال  از ما در معادن بکار گیری نشده است لذا چرا مسئولین وعده می دهند در حالی که قصد ندارند  وعده خود را عملی کنند .

05

این کارجو  در پایان خاطر نشان کرد : در این پنج سال مرتب مسیر بین دفتر مدیر عامل معدن و شرکت ذغال سنگ را طی کرده ایم اما به هیچ کجا نرسیدیم و مرتب مانند توپ به این ور و آن ور پاس داده می شویم ،آیا وقت آن نرسیده که مسئولین صدای ما را شنیده و وعده های خود را به یاد بیاورند ؟؟؟

انتهای پیام /

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.