اولویت شورای حل اختلاف صلح و سازش است

0
اشتراک

اولویت شورای حل اختلاف صلح و سازش است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمدی میانجی  پیش از ظهر چهارشنبه در همایش شوراهای حل اختلاف فارس تاکید کرد: متاسفانه در جامعه مردم با هم خوب نیستیم و جای تاسف است.

وی ادامه داد: هرکس هرکجا هست برای دیگران دلسوزی ندارد و باید تلاش کنیم جامعه به سمت صلح و سازش برود و تحمل یکدیگر داشته باشیم.

معاون قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از روز اول راه اندازی شوراهای حل اختلاف با حضور بازنشستگان و ریش سفیدان هستند نه جوانانی که لز دانشگاه خارج شدند.

حجت الاسلام احمدی میانجی تصریح کرد: ۲۵ هزار نفر امروز در شوراها فعال هستند و بحثی که امروز پیگیری میکنیم، موضوع جوانانی است که در زمانی وارد شورا شدند اما امروز پس از ۱۰ سال باید به فکر آنها باشیم.

وی ادامه داد: ۱۳ هزار نفر این تعداد جوانان هستند که باید مشکلات آنها را رفع کنیم.

رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف افزود: انتظار داریم تکلیف این تعداد جوان مشخص شود.

حجت الاسلام احمدی میانجی ادامه داد: متاسفانه به خشکسالی مالی حکومت خوردیم و هراندازه خواستم موضوع استخدام را مطرح کنم نشد و تنها این شد که استخدام قوه قضاییه ۲۰درصد از شوراهای حل اختلاف باشد.

وی تاکید کرد: موضوع استخدام در اختیار مجلس و نمایندگان است که باید این افراد توجیه شوند تا پیگیری کنند به خصوص اینکه امروز که وقت بودجه است.

معاون قوه قضاییه یادآور شد: کمک دولت جوابگو نیست اما در تلاش هستیم که موانع و مشکلات خود را رفع کنیم به همین دلیل طی سالها شاهد پیشرفت و موفقیت شوراها باشیم.

حجت الاسلام احمدی میانجی ادامه داد: در تلاش هستیم تا پایان سال جاری جبران عقب افتادگی اول سال تاکنون را داشته باشیم.

وی یادآور شد: آینده شورای حل اختلاف روشن است اما باید انتظارات خودمان هم متناسب با امکانات باشد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.