تهیه سند تولید، اشتغال و صاردات در هرمزگان وضعیت اشتغال جوانان را سر و سامان می‌بخشد

0
اشتراک

تهیه سند تولید، اشتغال و صاردات در هرمزگان وضعیت اشتغال جوانان را سر و سامان می‌بخشد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، احسان کامرانی عصر امروز در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی بسیج اساتید استان هرمزگان اظهار داشت: با اجرای طرح تولید، اشتغال و صادرات استان هرمزگان و تهیه سند تولید، اشتغال و صادرات در این استان می‌توان تحول بزرگی انجام داد.

وی افزود: این سند می‌تواند چراغ راه مدیریتی استان در تمام سطوح باشد که متاسفانه تاکنون مغفول مانده و هیچ کاری در این سطح انجام نشده است.

کامرانی بیان داشت: اقتصاد مقاومتی تنها راه برون‌رفت کشور از تحریم‌هاست و این طرح به استان هرمزگان که قطب اقتصادی کشور نیز محسوب می‌شود کمک بسیار شایانی خواهد کرد.

مسؤول سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان عنوان کرد: تهیه سند تولید، اشتغال و صادرات در استان هرمزگان تحول بزرگی را در منطقه ایجاد خواهد کرد و به وضعیت اشتغال که یکی از دغدغه‌های مهم جوانان استان است، سر و سامان می‌بخشد.

در ادامه رئیس کارگروه سازمان بسیج اساتید کشور و استاد دانشگاه امام جعفر صادق(ع) و مؤلف کتاب «اقتصاد مقاومتی، درآمدی بر مبانی، سیاست‌ها و برنامه عمل» استان هرمزگان را یک استان راهبردی و بسیار مهم در زمینه تولید، اشتغال و صادرات پایدار در کشور خواند و بیان کرد: با اجرای اقتصاد مقاومتی می‌توانیم در عرض ۳۵ سال به اقتصاد دوم دنیا تبدیل شویم.

حجت‌الله عبدالمالکی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش و ترمیم‌کننده اقتصاد کشور است و با اجرای دقیق آن در طی ۱۵ سال می‌توان به ۱۰ اقتصاد برتر جهان دست یابیم که این خود الزاماتی دارد که مهمترین مؤلفه اقتصادسازان یعنی مردم و مسؤولان در ابتدا به آن باور داشته باشند و سپس در اجرای تمام اجزا و زنجیره آن با جدیت تمام همت و عزم گمارند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، این نشست با حضور رئیس و اعضای کارگروه اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان در حاشیه همایش الزامات تبدیل جمهوری اسلامی به قدرت بین‌المللی برگزار شد و روند پیشرفت طرح «تولید، اشتغال و صادرات استان هرمزگان» مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای جلسه، مجریان طرح، افق‌ها و اهداف طرح و مراحل اجرا شده و نتایج به‌دست آمده را ارائه دادند که مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و روند آن مناسب ارزیابی شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.