پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصدی بیمارستان شهید موسوی خرمشهر

0
اشتراک

پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصدی بیمارستان شهید موسوی خرمشهر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از خرمشهر، ولی الله حیاتی پیش از ظهر امروز در نشست دومین کارگروه شورای سلامت و امنیت غذایی منطقه جنوب غرب خوزستان با تاکید بر اینکه در اربعین حسینی تمام دستگاه‌ها به ویژه شبکه بهداشت سنگ‌تمام گذاشتند، اظهار کرد: حدود ۶۵۰ هزار زائر در یک بازه زمانی ۱۰ روزه بدون کوچکترین مشکل از مرز شلمچه وارد و خارج شدند.

وی در ادامه با تشکر از خدمت‌رسانی دانشکده علوم پزشکی آبادان در ایام اربعین عنوان کرد: مرز شلمچه در میان دیگر مرزهای کشور به عنوان مرز شماره یک در تردد روان همراه با امنیت شناخته شده است.

فرماندار ویژه خرمشهر گفت: از تدبیر استاندار استان و سازمان منطقه آزاد اروند در تهیه زیرساخت‌های اربعین مرز شلمچه و تزریق اعتبارات تشکر می‌کنم.

حیاتی بیان کرد: امیدواریم با همکاری شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان تحت پوشش شبکه علوم پزشکی آبادان بسترهای لازم را برای ارتقا سلامت در این حوزه به کار ببریم.

وی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید حوزه درمان و تحول نظام سلامت اقدامات بسیار مهمی انجام داده است، بیان کرد: بیماران در قبل از این دولت در هنگام مراجعه به بیمارستان‌ها علاوه بر درد بیماری باید درد تامین هزینه‌های درمان را می‌چشید، اما با روی کار آمدن این دولت که یکی از سیاست‌های آن طرح تحول سلامت است، تعداد زیادی از قشر آسیب‌پذیر از این طرح بهره بردند.

فرماندار ویژه خرمشهر با تاکید بر اینکه حدود ۱۱ میلیون نفر تحت پوشش بیمه این طرح هستند، تصریح کرد: بیمارستان شهید موسوی با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند و دانشگاه علوم پزشکی آبادان حدود ۳۵ درصد رشد فیزیکی داشته است.

وی در پایان اذعان کرد: از همه مسؤولان خواستار هستم که خدمات دولت را به بهترین صورت اطلاع‌رسانی کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.