شب‌های فارس با شب پارسی دیدنی‌تر می‌شود

0
اشتراک

شب‌های فارس با شب پارسی دیدنی‌تر می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی صداوسیمای مرکز فارس، برنامه «شب پارسی» سیمای مرکز فارس از بخش‌های متنوعی تشکیل شده و محوریت اصلی آن توجه به میل و نیاز مخاطب است.

تهیه‌کننده این برنامه گفت: شب پارسی هر شب با مشارکت یک‌هزار نفر از مخاطبان برگزار می‌شود و مورد استقبال خانواده‌های استان فارسی قرار گرفته است و تاکنون افزون‌بر ۳۰ هزار نفر در این برنامه مشارکت داشتند.

الله‌بخش بهارسعدی افزود: از ویژگی‌های این برنامه مشارکت گسترده مردم در آن و حضور مجری بین جمعیت و مصاحبه با آن‌ها جز بهترین قسمت برنامه بوده و مسابقه حضوری بین زوج‌های جوان یکی از آیتم‌های این برنامه است که سعی دارد مسائل اجتماعی جامعه را مطرح کند.

وی اضافه کرد: این برنامه به رده‌های سنی مخاطبان و اعضای خانواده توجه دارد و بخش‌هایی از آن معطوف به بانوان و کودکان می‌شود.

تهیه‌کننده این برنامه تصریح کرد: نمایش طنز با مشارکت مخاطبان یکی از بخش‌های پرطرفدار این برنامه است و در آیتم شعر و موسیقی یکی از کارهای محلی اجرا می‌شود و افراد مستعد به گلستان‌خوانی می‌پردازند و مجری بین جمعیت حضور دارد و با صمیمیت به گفت‌وگوی تعاملی با آنان می‌پردازد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، سعید ملایی، سید علیرضا کریمی حقیقی دستیاران تهیه، جلال قربانی کارگردانی، مجید رحمانیان، رضا حقیقی، شهاب فردوسیان، فرشید عباسپوری، مرتضی نادری تصویربرداری، حسین باباخانی، عباس مشکل‌گشا صدابرداری، محمد مقتدری تدوین، امید مسعودی مجری، الهام استخری، حسین کشاورز منشی صحنه، بیژن منوی گریم و مهدی سعادت‌فر، بازیگری بخش نمایش را بر عهده دارند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.