بی‌احتیاطی راننده اتوبوس جان عابر پیاده را در ارومیه گرفت

0
اشتراک

بی‌احتیاطی راننده اتوبوس جان عابر پیاده را در ارومیه گرفت

سرهنگ علی سعیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه از فوت عابر پیاده براثر تصادف با اتوبوس درون شهری در ارومیه خبر داد و اظهار داشت: این عابر پیاده در این سانحه رانندگی در دم جان خود را از دست داده است.

وی با اشاره به تصادف به وقوع پیوسته، تصریح کرد: به دنبال تصادف یک دستگاه اتوبوس شهری با عابر پیاده در بلوار شهید باهنر ارومیه متاسفانه عابر پیاده جان خود را از دست داده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی بر رعایت نکات ایمنی توسط عابران پیاده و رانندگان تاکید کرد و اذعان داشت: به منظور کاهش سوانح رانندگی لازم است بیش از پیش به نکات ایمنی توجه شود.

این مسؤول با بیان اینکه متاسفانه در بسیاری از موارد شاهد بی توجهی به قوانین هستیم، ادامه داد: رعایت هر چه بیش‌تر قوانین توسط رانندگان و عابران پیاده زمینه کاهش تصادفات را فراهم می‌آورد.

سعیدی با بیان اینکه استفاده از پل عابر پیاده برای عابران ضروری است، اظهار داشت: برای کاهش میزان تصادفات به ویژه تصادفات فوتی، لازم است تا عابران پیاده برای گذر از خیابان از پل عابر پیاده استفاده کرده و در صورت نبود پل، باید عابران با احتیاط و از خط کشی عابر پیاده گذر کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی رعایت سرعت مطمئنه از سوی رانندگان را خواستار شد و گفت: در برخی موارد به دلیل سرعت بالا شاهد بروز تصادفاتی هستیم که منجر به مرگ شده‌اند.

این مسؤول یادآور شد: رعایت سرعت مطمئنه و توجه به جلو می‌تواند تا حد بسیار زیادی از بروز چنین حوادثی جلوگیری کند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.