نام پایتخت طبیعت برازنده یاسوج نیست

0
اشتراک

نام پایتخت طبیعت برازنده یاسوج نیست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، محمد علی جاوید ظهر امروز در جمع خبرنگاران از پروژه برون سپاری خدمات شهرداری به دفا‌تر پیشخوان خبر داد و افزود:  15 میلیارد ریال در این زمینه هزینه شد.

شهردار یاسوج با بیان اینکه دی ماه امسال پارک بانوان شهر یاسوج به بهره‌برداری می‌رسد، عنوان کرد: در سال ۹۶ هیچ نگرانی از بابت حضور گردشگران نداریم چون دو برابر گذشته پارک ایجاد کردیم و سرویس بهداشتی ساختیم.

جاوید با اشاره به اینکه در گذشته مشکلاتی در حوزه پرداخت حقوق کارگران و پرسنل شهرداری وجود داشت، خاطرنشان کرد: اکنون با برنامه ریزی‌های انجام شده پرداخت حقوق‌ها به روز شده است.

وی عنوان کرد: آبشار یک پارک طبیعی است که به صورت غیر کار‌شناسی و علمی با آن برخورد شده است و با برنامه ریزی‌های انجام شده فاز اول طرح جامعه پارک آبشار تا اول شهریور سال آینده اجرایی می‌شود.

جاوید با بیان اینکه عوارضات ساختمانی به خوبی در این شهر پرداخت نمی‌شود، بیان کرد: ولی  100 پروژه تا سال آینده در این شهر به بهره‌برداری می‌رسد و در دهه فجر امسال ۲۰ پروژه کلنگ زنی می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه انتخاب نام پایتخت طبیعت برای یاسوج تخیل است و تاکنون کارساز نبوده است، افزود: تصمیم داریم با همکاری میراث فرهنگی شهریاسوج را به نام مرکز گردشگری طبیعی نامگذاری کنیم و در تلاش برای ثبت این نام از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور هستیم.

جاوید تصریح کرد: نام پایتخت طبیعت زیبنده یاسوج نیست و این نام دربرگیرنده همه داشته‌های ما نیست چرا که طبیعت تلفیقی از جانوارن است که در شهر یاسوج مشاهده نمی‌شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.