موزه طلا و نقره کرمان راه‌اندازی می‌شود

0
اشتراک

موزه طلا و نقره کرمان راه‌اندازی می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، صبح امروز آیین کلنگ‌زنی پروژه مرمت و بازسازی حمام ظهیرالدوله با حضور رزم‌حسینی استاندار کرمان برگزار شد و این حمام قرار است، پس از این به موزه طلا و نقره تبدیل شود.

حسین ودیعتی سرمایه‌گذار پروژه مرمت و بازسازی حمام ظهیرالدوله اظهار داشت: بازار و حمام ابراهیم خان ۲۰۵ سال قدمت دارد و تا سال ۸۵ دایر بود.

وی بیان کرد: حمام ظهیرالدوله در حال تخریب بود که با همت بازاریان و سرمایه‌گذاری آنها و با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان مرمت می‌شود. 

ودیعی یادآور شد: بازار ابراهیم خان نیز در حال تخریب بود که بازسازی آن با سرمایه‌گذاری بازاریان تمام شده است و حمام ظهیرالدوله را هم باید بعد از مرمت تغییر کاربری دهیم و تبدیل به موزه و وورک شاپ طلا و نقره کنیم.

وی ابراز داشت: قصد داریم صنعت طلا و نقره کرمان را با راه‌اندازی موزه طلا و نقره به مردم شهرهای دیگر معرفی کنیم، زیرا کرمانی‌ها سابقه زیادی در این بخش دارند.

سرمایه‌گذار پروژه مرمت و بازسازی حمام ظهیرالدوله عنوان کرد: مجسمه طلاسازان قدیمی استان کرمان نیز در محل موزه طلا و نقره نصب می‌شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.