حریفان تیم فوتبال شهرداری کامیاران مشخص شدند

0
اشتراک

حریفان تیم فوتبال شهرداری کامیاران مشخص شدند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شاهوخبر؛ تیم فوتبال شهرداری کامیاران تنها نماینده فوتبال کردستان در لیگ کشوری در گروه شمال رقابت‌های لیگ دسته سوم کشور قرار گرفت و حریفان خود را شناخت.

آیین قرعه کشی مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال کشور که در سالن آمفی تئاتر هتل المپیک تهران در سه گروه شمال و مرکز و جنوب برگزار شد وضعیت  تیم شهرداری را در گروه و در برابر رقیبان بازی در گروه شمال مشخص کرد.

شهرداری کامیاران به همراه تیم های چوکای تالش، شهدای کرج، نماینده ساوه، نماینده خراسان رضوی، مقاومت تهران، آلومینیوم آبسکون  تهران، ملی پوشان تبریز، صنعت  ساری و مقاومت ساری در گروه شمال این رقابت‌ها حضور دارند.

در پایان این رقابت‌ها ۶ تیم برتر گروه‌های شمال و جنوب و مرکزی به رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود می‌کنند و ۵ تیم از هر گروه هم به رقابت‌های مناطق سقوط می‌کنند.

رئیس اداره ورزش وجوانان کامیاران در گفت وگویی با خبرنگار ما، ضمن اعلام آماده شدن تیم شهرداری برای حضور دراین کارزار کشوری عنوان داشت: زمان پایان نقل و انتقالات ۵ بهمن ماه می باشد و مسابقات مرحله دوم از ۲۶ دیماه آغاز می شود و نیمه دوم اردیبهشت ماه ۹۶ خاتمه می یابد.

رضا باجلانی در تشریح چگونگی صعود تیم ها به لیگ بالاتر عنوان داشت: در پایان مرحله نهایی از هرگروه تیم قهرمان به صورت مستقیم به لیگ دوم صعود می کند، تیم های دوم و بهترین تیم سوم به صورت پلی اف به مصاف هم می روند و در نهایت ۲ تیم دیگر راهی لیگ دسته ۲ باشگاه های کشور در فصل ۹۶ خواهند شد و همچنین تیم های سوم، چهارم و ۲ تیم برتر پنجم هرگروه در دور دوم ماندگار و مابقی تیم ها سقوط خواهند کرد

وی درباره انتخاب سرمربی تیم شهرداری کامیاران گفت: دراین باره «غلامرضا باجلانی» مدیرعامل باشگاه شهرداری طی روزهای آینده از میان گزینه های مدنظر سرمربی تیم را معرفی خواهد کرد.

گفتنی است رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم کشور در۳ گروه ١٠ تیمی برگزار خواهد شد که سید بندی گروه ها به شرح زیر می باشد:

گروه شمال:

۱- امید حسن آباد  2- پاراگ تهران ۳- الوند همدان ( پیام مقاومت ساری)  4- شهدای ماکران میانرود ۵- شهرداری جویبار( خ رضوی) ۶- ملی پوشان تبریز ۷-شهرداری کامیاران ۸- شهدای رزکان کرج ۹- چوکای تالش ۱۰- کارگر بنه گز ( ساوه )

 

گروه مرکز:

۱- آلومینیوم آبسگون تهران ۲- مقاومت تهران ۳- پیام وحدت مشهد ۴- نسل ابومسلم مشهد ۵- صنعت ساری ۶- شهدای بابلسر ۷- استقلال نوین بجنورد ۸- انتظار بجنورد ۹- یاران غدیر هشتگرد ۱۰- استقلال جوان خان بین

 

گروه جنوب:

۱- استقلال جنوب تهران ۲- ایرانداد تهران ۳- پرسپولیس گناوه ۴- پرسپولیس برازجان ۵- برق شیراز ۶- شهرداری فیروز آباد ۷- شهرداری بم ۸- مس نوین کرمان ۹-کیان بختیاری شهرکرد ۱۰-ملی حفاری اهواز

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.