ذهنیت جامعه نسبت به ایدز باید عوض شود

0
اشتراک

ذهنیت جامعه نسبت به ایدز باید عوض شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سید مهدی صادقی ظهر امروز در همایش روبان قرمز که در مجتمع فرهنگی آموزشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف برگزار شد اظهار داشت: این وظیفه همه ما است که در شناخت این بیماری تلاش کرده و به وحدت شناخت برسیم.

وی افزود: موضوع بیماری ایدز مثل همه بیماری‌های دیگر ازجمله بیماری قلبی یک بیماری بیش نیست، از این‌ رو ما نباید از آنان دوری‌کنیم، همچنین دلیل دوری بعضی‌ افراد از این بیماری بی‌اطلاع بودن از این بیماری است.

استاندار قم بیان کرد: ما باید ذهنیت جامعه را نسبت به این بیماری روشن کنیم، همچنین یک عامل بسیار مؤثر در جهت گسترش ایدز خود افراد مبتلابه بیماری هستند.

صادقی تصریح کرد: افراد مبتلابه ایدز نباید فرقی بین خودشان با افراد جامعه بگذارند، از این‌ رو خانواده‌های آنان باید به این افراد کمک کنند تا بتوانند زندگی خوبی را داشته باشند، ما هم تلاش خودمان را برای بهبود این افراد خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید به بیماران اچ آی وی خدماتی را عرضه کنند گفت: این وظیفه‌ای است که خدماتی ازجمله اجتماعی و فرهنگی را برای بیماران اچ آی وی فراهم شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.