ازدواج کودکان در ایران یک بحران اجتماعی نیست / پرداختن به مسائل حاشیه ای ازدواج به جای حل آن چراغ سبزی برای دشمن است

0
اشتراک

ازدواج کودکان در ایران یک بحران اجتماعی نیست / پرداختن به مسائل حاشیه ای ازدواج به جای حل آن چراغ سبزی برای دشمن است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دکتر فروغ نیلچی زاده استاد حوزه و دانشگاه  در گفت و گو با بانوپرس با اشاره به موضوع پرحاشیه ازدواج کودکان گفت : افزایش سن ازدواج جوانان و افزایش سن دختران مجرد دو موضوعی است که در جامعه کنونی در حال رخ دادن است و موج بحران به سمت سختی ازدواج بین جوانان تحصیل کرده سوق یافته است.

وی افزود: وقتی که فرد برای الویت های اصلی و فراگیر برنامه ریزی صحیحی نداشته باشد بدون شک و به طور طبیعی به سمت موضوعات پر سر و صدا و حاشیه دار می رود که متاسفانه برخی مواقع این حرکت چراغ سبزی برای دشمنانی است که سعی در آسیب رساندن به دستاوردهای جامعه ما را دارند.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: متاسفانه در جامعه ما برخی از مسئولان به جای حل مشکلات و بررسی مشکلات فراگیر به مسائل حاشیه دار میپردازند که سبب شده امروزه اتاق های جلسه پنهان دشمن به صورت آشکار برگزار شوند.

وی عنوان کرد: افرادی که در جامعه ما به دشمنان کشور نامه می نویسند که علیه مردم کشورش تحریم ها را بیشتر کند طبیعتا باید انتظار داشت که پاسخگویی در پیشگاه خداوند را فراموش کرده باشند.

نیلچی زاده بیان کرد: قطعا ازدواج کودکان در سنین پایین یک بحران اجتماعی نیست زیرا در هر جامعه ای مشکلاتی وجود دارد اما اینکه برخی افراد از این موضوع یک موج خبری به جای حل آن، ایجاد میکند جای تعجب دارد.

وی تصریح کرد: برخی از افرادی که کارآمدی لازم در موقعیت شغلی خود را نداشتند در تلاش هستند با شوهای خبری ناکارآمدی خود را پنهان کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.