اوراق قرضه هم بدهی بیمه‌ها به بیمارستان‌ها را جبران نکرد

0
اشتراک

اوراق قرضه هم بدهی بیمه‌ها به بیمارستان‌ها را جبران نکرد

دکتر مهرام در گفت‌وگو با ایسنا، ‌ درباره میزان مطالبات دانشگاه علوم پزشکی قزوین از سازمان‌های بیمه‌گر، گفت: تاکنون مجموعه مطالبات‌مان در دانشگاه علوم پزشکی قزوین از بیمه‌ها به ۱۴۰ میلیارد تومان می‌رسد.

وی با بیان اینکه به دلیل بدهی‌های زیادی که به شرکت‌های دارویی، تجهیزاتی و بازار داریم، همه ما را تحریم کرده‌اند، افزود: به همین دلیل به بیمارستان‌های ما دارو، تجهیزات و مواد غذایی نمی‌فروشند. با این شرایط واقعا ادامه خدمت‌رسانی بیمارستان‌ها شاید طی چند هفته آینده غیرممکن شود.

مهرام ادامه داد: ما در حال حاضر خدمات را ارائه می‌کنیم، اما حداقل ۱۰ تا ۱۱ ماه بدهی به پرسنل و پزشکان و… داریم و همکارن‌مان ناراضی هستند که البته حق دارند. در عین حال بدهی‌های آب، برق، سوخت، تلفن و… باقی مانده و متاسفانه در چگونگی اداره بیمارستان‌ها مانده‌ایم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین درباره وضعیت تامین دارو در داروخانه‌های دولتی هم گفت: در حوزه دارویی اگر هر چه سریع‌تر پول بدهند، می‌توانیم خدمات ارائه کنیم و وضعیت‌مان مناسب می‌شود.

مهرام با اشاره به تخصیص اوراق قرضه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی وزارت بهداشت برای جبران مطالبات بیمه‌ها، گفت: در حال حاضر به ما اوراق قرضه می‌دهند تا هزینه‌ها را جبران کنیم، اما اوراق را بازار از ما نمی‌پذیرد و ما مانده‌ایم که چه کاری انجام دهیم.

انتهای پیام

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.