ایده تاب استانی «صنایع دستی و گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی» برگزار می‎شود

0
اشتراک

ایده تاب استانی «صنایع دستی و گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی» برگزار می‎شود

محمدابراهیم زنگانه امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: این مرکز با حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان و همکاری سایر دانشگاه‎ها و سازمان‎ها در تاریخ پنج لغایت هشتم بهمن ۹۵ اقدام به برگزاری ایده تاب استانی با عنوان «صنایع دستی و گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی» خواهد کرد و به نفرات برتر جوایز بسیار ارزنده اهدا می‎شود.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت و ارزش تولید و کارآفرینی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تصریح کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی در نظر دارد اقدام به برگزاری رویدادی چهار روزه کند که به تبدیل ایده‎های شرکت‎کنندگان به محصول کمک خواهد کرد.

به گفته زنگانه؛ ایده تاب محلی برای به اشتراک گذاری تجربیات، خلاقیت‎ها، موضوعات مورد علاقه و نقطه نظرات منحصر به فرد است.

وی از اساتید، دانشجویان و شهروندان دارای ایده در زمینه صنایع دستی و گردشگری به منظور شرکت در این رویداد بزرگ استانی دعوت کرد و گفت: علاقه‎مندان می‎توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس‎های اینترنتی gl.uast.ac.ir و یا gwh-uast-ac.lineblog.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۱۱۳۷۷۶۶۵۱ تماس حاصل کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.