برگزاری نخستین دوره لیگ فوتسال در دانشگاه علوم پزشکی همدان

0
اشتراک

برگزاری نخستین دوره لیگ فوتسال در دانشگاه علوم پزشکی همدان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از همدان ورزش؛ علی ثقفی  در نخستین در جلسه هماهنگی کمیته های برگزاری مسابقات لیگ فوتسال دانشگاه، اظهار داشت: این مسابقات با حضور ۱۴ تیم کارمندی و ۱۴ تیم دانشجویی از اوایل بهمن ماه سال جاری آغاز می گردد.

وی  توسعه رشته ورزشی فوتسال، برنامه ریزی در خصوص فعالیت های اجرایی فوتسال در دانشگاه، برگزاری رقابتهای سالم و سازنده در جهت ارتقاء سطح مسابقات و برنامه ریزی جهت پشتوانه سازی تیم منتخب فوتسال دانشگاه در بخش کارمندی و دانشجویی را از جمله اهداف برگزاری این مسابقات عنوان کرد.

ثقفی  خاطرنشان کرد: این مسابقات از لحاظ فنی براساس قوانین بین المللی فیفا، ای اف سی و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و از نظر اجرائی، انضباطی و مقررات آیین نامه ای بر اساس آیین نامه برگزاری مسابقات لیگ فوتسال کارمندی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان برگزار می گردد.

گفتنی است مراسم رونمایی توپ مسابقات، پیراهن هر تیم و قرعه کشی تیمها در روزهای آینده اعلام و در سالن همایشهای دانشگاه علوم پزشکی همدان  برگزار می گردد.

در این جلسه آقایان امید مصداقی و دکتر رسول اسدی منش به عنوان مسئول و عضو کمیته برگزاری مسابقات، مجید قاسمی به عنوان مسئول کمیته انضباطی، حمید شانه ای به عنوان مسئول کمیته فنی، حمید شمس والا به عنوان مسئول کمیته داوران و ابوالفضل رمضانی به عنوان مسئول کمیته روابط عمومی معرفی شدند.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.