رئیس اتاق اصناف فردیس :آرایشگران زنانه در کار پزشکی دخالت نکنند

0
اشتراک

رئیس اتاق اصناف فردیس :آرایشگران زنانه در کار پزشکی دخالت نکنند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا،محمد مهرور روز دوشنبه در همایش آرایشگران زنانه فردیس که در تالارگلریزان این شهرستان برگزارشد، افزود: یکی از مشکلات خاص آرایشگران زنانه در این شهرستان به کم اطلاع بودن از قوانین آرایشگری بر می گردد.
وی ادامه داد: با توجه به برخورد ها و طرح هایی که مصوب می شود قرار است با آرایشگران متخلف برخورد شود که هدف از برگزاری این همایش اطلاع رسانی است.
مهرورافزود: در فضای آرایشگاه ها کاری که مربوط به رسته پزشکی است انجام می دهند که حیطه کاری آنها نیست اما دخالت می کنند و تصمیم قانون بر این است که برخورد جدی با آنها شود.
وی اظهار داشت: طرح برخورد با آرایشگران زنانه در این شهرستان از اوایل بهمن ماه جاری آغاز می شود که طبق قانون قرار است با آرایشگران متخلف برخورد شود.
مهرور گفت: در شهرستان فردیس ۷۰۰ آرایشگاه فاقد مجوز وجود دارد که حداقل جریمه برای آرایشگران متخلف و فاقد مجوز ۲۵۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به آرایشگران زنانه که در خانه فعالیت می کنند، افزود: متاسفانه برای آرایشگرانی که در خانه فعالیت می کنند قانونی تعریف نشده است که طبق قانون باید در مکان تجاری کار کنند.
رئیس اتاق اصناف شهرستان فردیس گفت: هرگونه تبلیغات مانند بروشور،تراکت و… برای آرایشگران زنانه فاقد مجوز غیرقانونی است و با آنها برخورد می شود.
وی هدف از برگزاری این همایش را اطلاع رسانی و روشنگری آرایشگران زنانه فردیس با این قوانین دانست ، افزود: آنهایی که فاقد پروانه کسب هستند بدنبال مجوز گرفتن باشند چرا که تخلف در محیط آرایشگران برخورد شدید صورت می گیرد.
در این همایش ۲۵۰ نفر از آرایشگران زنانه شهرستان فردیس حضور داشتند.
۷۴۱۳/ ۶۱۵۵خبرنگار:معصومه مهتاب ** انتشار دهنده: محمد عزیزپور

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.