اعطای ۹ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی / ضرورت توجه کارآفرینان گنابادی به صادرات محصولات

0
اشتراک

اعطای ۹ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی / ضرورت توجه کارآفرینان گنابادی به صادرات محصولات

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای گناباد، راضیه علیرضایی مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی ظهر امروز در مراسم پایانی افتتاح ۳ واحد صنعتی در گناباد که در محل شهرک صنعتی برگزار شد، گفت: اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی به چند دلیل توجه ویژه ای به گناباد دارد که یکی از علل این توجه نوع خاص مواد معدنی موجود در این شهرستان است به گونه ای که این مواد معدنی در تولیدات استان نیز موثر است.

وی با بیان اینکه یکی از زنجیره های هدف استان خراسان رضوی تولید نخ پنبه می باشد، اذعان کرد: گناباد نقش موثری در حوزه پنبه دارد و لذا تولیدات این حوزه شهرستان برای استان مهم است.

علیرضایی با بیان اینکه تشکل های گناباد به کار جمعی توجه ویژه ای دارند، اذعان کرد: ۱۶۵ واحد تولیدی و بیش از ۴ هزار واحد صنفی در گناباد ظرفیتی عظیم برای رقم زدن توسعه گناباد در آینده است.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از راهکارهای خارج شدن از رکود، توسعه صادرات است، تصریح کرد: کارآفرینان گنابادی باید توجه ویژه ای به کار مشترک در امر صادرات داشته باشند و در پذیرش و اعزام گروه ها به سایر مناطق جهان اقداماتی انجام دهند.

علیرضایی درخصوص میزان تسهیلات در نظر گرفته شده برای واحدهای تولیدی استان خراسان رضوی در سال جاری گفت: برای ۱۵۴۹ واحد صنعتی ۹ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته شده که بخش اعظمی از آن به واحدهایی تعلق گرفته که مشکل خاصی نداشته اند و تنها به ۴۷۶ واحد صنعتی ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تسهیلات در راستای رونق اقتصادی تخصیص داده شده است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.