رویکرد سه ساله دولت یازدهم برای تولید و اشتغالزایی در مسیر مناسبی بوده است

0
اشتراک

رویکرد سه ساله دولت یازدهم برای تولید و اشتغالزایی در مسیر مناسبی بوده است

غلامرضا کاتب روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: برنامه ها و اقدامات دولت تدبیر و امید در سه سال، بر اساس گزارش تلویزونی دکتر روحانی رئیس جمهوری، قابل تحسین است و همه بخش‌های کشور باید برای افزایش اشتغال و کاهش فقر در جامعه قدم بردارند.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برنامه های رونق تولید و ارایه تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط در دولت تدبیر و امید به افزایش اشتغال منجر خواهد شد و نباید با بازی های رسانه‌ای، این اقدامات اساسی دولت به حاشیه رانده شود.
وی با بیان این که از اقدامات مهم دولت یازدهم تدوین منشور حقوق شهروندی بوده است، گفت: منشور حقوق شهروندی می تواند ضامن افزایش امنیت و آرامش مردم کشور شود و مجلس از ارایه هر لایحه ای در رابطه با این موضوع، استقبال می کند.
کاتب با بیان اینکه دولت تدبیر و امید خود را مکلف به تکمیل طرح های نیمه تمام و بزرگ کشور مانند مسکن مهر می داند، ادامه داد: تا پایان سال ۹۵ دولت با رسیدگی کامل، پرونده طرح های نیمه تمام مسکن مهر را می بندد و در برنامه ششم توسعه هیچ‌گونه متمم یا تبصره ای در رابطه با مسکن مهر وجود ندارد.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همدلی و انسجام خوبی بین مجلس و دولت وجود دارد و نمایندگان مردم در خانه ملت، با ارایه هر لایحه ای از سوی دولت یازدهم که به کاهش بیکاری و رونق اقتصادی منجر شود استقبال می کند.
کاتب با اشاره به اهمیت وحدت قوای سه گانه برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی، خاطرنشان کرد: وحدت سران قوا، ضامن ماندگاری انقلاب اسلامی است و نظام جمهوری اسلامی همیشه برای خدمت رسانی به مردم خود را مکلف می داند.
وی با تاکید بر اینکه دشمنان نظام اسلامی درصدد تخریب ماهیت دولت هستند، مردم و رؤسای قوای سه گانه با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب باید این توطئه ها را خنثی کنند، گفت: مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه اعتقادات اسلامی و وفاداری مردم نسبت به این نظام است و نباید با رویکردهای اشتباه، به اصول انقلاب خدشه ای وارد شود.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر دشمنی و عهدشکنی دشمنان در مساله برجام نبود، رونق اقتصاد کنونی در کشور دوچندان می شد، تاکید کرد: سران نظام جمهوری اسلامی با توجه به رویکرد و منویات رهبر معظم انقلاب در رابطه با اقتصاد مقاومتی، در افزایش رفاه اجتماعی در کشور گام برمی دارند.
۷۳۳۹/۶۱۰۳
خبرنگار: محمدرضا یوسف نژاد ** انتشاردهنده: مصطفی دهقان

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.