نخستین گام برای راه‌اندازی مرکز مطالعات گردشگری برداشته شد

0
اشتراک

نخستین گام برای راه‌اندازی مرکز مطالعات گردشگری برداشته شد

فرشاد زمان‌پور دبیر همایش کارآفرینی در صنعت گردشگری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: همایش کارآفرینی در صنعت گردشگری ۱۶ دی ماه از ساعت ۹ تا ۱۵ در سالن فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی در خیابان استاد نجات‌اللهی با حضور مسئولان و صاحب‌نظران صنعت گردشگری برگزار خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص اهداف برگزاری این همایش، گفت: بررسی علمی حوزه‌های مختلف گردشگری و چالش‌های پیش‌روی این صنعت و راهکارهای قابل اجرا، در این همایش مورد بررسی قرار می‌گیرد. از سوی دیگر کارآفرینی در صنعت گردشگری یکی از مقوله‌هایی است که نیازمند کار جدی و علمی است و در برگزاری این همایش بر آن تأکید شده است.

دبیر همایش کارآفرینی در صنعت گردشگری تصریح کرد: برگزاری این همایش بابی را باز خواهد کرد تا مرکزی تحت عنوان مرکز مطالعات گردشگری راه‌اندازی شود تا به صورت علمی و کارشناسی به مباحث گردشگری در کشور پرداخته شود.

زمان‌پور ادامه داد: گردشگری امروزه یکی از اصلی‌ترین مباحث اقتصادی در دنیاست که سازمان جهانی گردشگری نیز بر ‌آن تأکید دارد و لازمه رسیدن به نقطه متعالی در این صنعت انجام کارهای دانش‌بنیان به صورت تخصصی است تا هم به صورت آکادمیک و هم به صورت ارتباط مستقیم با این صنعت چالش‌ها مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای علمی و قابل اجرا ارائه شود به طوری که بعضی از مباحث در بعضی از کشورها رخ داده و تنها با بومی‌سازی آنها می‌توان از روش‌های آنها برای توسعه گردشگری کشور بهره برد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.