اولین پرواز امداد هوایی استان با همکاری بیمارستان مهریز انجام شد

0
اشتراک

اولین پرواز امداد هوایی استان با همکاری بیمارستان مهریز انجام شد

سعیدرضا پهلوانپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در مردادماه امسال به منظور ارتقای عملیات اورژانس پیش بیمارستانی ، قرارداد امداد هوایی در استان بین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره) و مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور منعقد شد .
وی با بیان اینکه در اوایل دی ماه یک فروند بالگرد bell 205 در اختیار اورژانس ۱۱۵ استان قرار گرفت ادامه داد : معمولا اورژانس های هوایی از نزدیکترین محلی که امکان سوار شدن مصدوم می باشد اقدام به جابجایی می کنند .
این مسئول گفت: با توجه به انجام اولین عملیات اورژانس هوایی و با توجه به موقعیت جغرافیایی خوب بیمارستان مهریز و همچنین نزدیکی به جاده سنتو این شهرستان برای انجام این عملیات انتخاب شد .
پهلوانپور ضمن تشکر از همکاری بیمارستان مهریز برای انتقال این مصدوم اظهار داشت: مصدوم تصادفی که بر اثر تصادف دچار آسیب در ناحیه ستون فقرات شده بود در کوتاهترین زمان به مرکز استان انتقال یافت .
با توجه به اینکه در یزد جاده‌های ارتباطی بسیاری وجود دارد و آمار تصادف در این جاده‌ها بالا است نیاز به اورژانس هوایی به شدت احساس می شد که خوشبختانه این امر با پیگیری مسئولان محقق گردید.
شهرستان مهریز در فاصله ۳۰ کیلومتری یزد قرار دارد.
۷۵۴۱/۶۱۹۷ خبرنگار:ندا سبحان زاده**انتشار: فلاح
irnayazdd@

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.