نخستین مرکز دولتی جامع سلامت در شهر صدرا کلنگ‌زنی شد

0
اشتراک

نخستین مرکز دولتی جامع سلامت در شهر صدرا کلنگ‌زنی شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، ظهر امروز ۲ مرکز جامع سلامت با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال در شهر صدرا کلنگ‌زنی شد و ظرف ۱۸ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

علی تهمتن رئیس مرکز بهداشت شهدای گمنام شهرستان شیراز در این مراسم اظهار داشت: این دو مرکز با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان پیش‌بینی شده که قرار است در مدت ۱۸ ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

وی با بیان اینکه مرکز شماره یک جامع سلامت صدرا با مساحتی بالغ بر ۷۸۱ متر مربع و شماره دو آن در مساحتی بیش از ۹۵۰ متر مربع ساخته می‌شود، تصریح کرد: با اجرای برنامه طرح تحول سلامت وجود مرکز جامع سلامت یکی از نیازهای مردم این منطقه است که تلاش داریم در آینده نزدیک نخستین مرکز دولتی جامع سلامت را در این شهر افتتاح کنیم.

تهمتن با اشاره به اینکه در گذشته برای برطرف کردن این نیاز، از طریق مرکز خصوصی جامع سلامت صدرا به اهالی منطقه خدمت ارائه می‌شد افزود:  خیرین برای ساخت این دو مرکز با مشارکت‌های خود دانشگاه علوم پزشکی را حمایت کنند.

مهدی خانی مدیرعامل شهرک عمران صدرا نیز گفت: این آمادگی از سوی شرکت عمران صدرا وجود دارد تا بتوانیم به شهروندان در امر خدمات درمانی و بهداشتی از طریق دانشگاه علوم پزشکی خدمات شهروندی ارائه دهیم.

وی مهم‌ترین نیاز شهر صدرا را بیمارستان و پایگاه اورژانس در فاز دو صدرا اعلام کرد و گفت: چنانچه دانشگاه علوم پزشکی شیراز بتواند بیمارستان دیگری در این مرکز احداث کند، زمین آن را این شرکت اهدا می‌کند. 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.