پرونده مددجویان فوت شده بیمارستان سینای اهواز در دست پیگیری است

0
اشتراک

پرونده مددجویان فوت شده بیمارستان سینای اهواز در دست پیگیری است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، فاطمه رهبر عصر امروز در حاشیه  نشست تخصصی حوزه حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طرح پالایش افراد در صف انتظار پذیرش  جایگزین مددجویان خارج شده می‌شوند و در ۶ ماه نخست اجرای طرح پالایش ۱۶ میلیارد تومان صرفه‌جویی شد.

وی افزود:  در مرحله دوم پالایش ۱۸ میلیارد تومان صرفه جویی شد که اعتبار یاد شده  به اولویت تهیه جهیزیه، زنان سرپرست خانوار و پرداخت وام‌های کارگشایی به استان‌ها ارائه شد.تعداد ۳۲ هزار زوج جوان نیازمند به جهیزیه در نوبت دریافت جهیزیه هستند که تا پایان امسال پشت نوبتی‌ها صفر و به همه افرادی که ثبت‌نام کردند کمک هزینه جهیزیه و یا بسته جهیزیه اهدا می‌شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر نتیجه تیم حقیقت‌یاب برای بیماران فوت شده بیمارستان سینا، گفت:  موضوع مددجویان فوت شده بیمارستان سینا در دستگاه قضایی استان در حال پیگیری است و  در آینده‌ای نزدیک نتایج بررسی‌ها اعلام می‌شود.

وی گفت: ما پیگیری این موضوع را  برای  جلوگیری از تضییع حقوق مددجویان  تا زمان دست یافتن  به دریافت نتیجه نهایی دنبال می‌کنیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.