جشنواره «عمار» ابزاری مهم برای مبارزه با خواص آلوده است

0
اشتراک

جشنواره «عمار» ابزاری مهم برای مبارزه با خواص آلوده است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین سعید مهدوی در مراسم آغاز به کار جشنواره مردمی فیلم «عمار» که شامگاه یکشنبه در سالن رحمدل مجتمع خاتم الانبیاء (ص) رشت برگزار شد، اظهار کرد: استقرار کلمه توحید و حق و راه اندازی نظام توحیدی یکی از سخت ترین کارهایی است که پیامبران برای انجام آن مبعوث شده بودند اما سخت از آن، تثبیت این نظام است.

وی افزود: در تأسیس نظام توحیدی فداکاری ها آسان تر است اما در مرحله تثبیت، به دلیل بروز و تعدد نفاق و فتنه ها، فداکاری ها سخت تر شده و فراگیر شدن فتنه، انگیزه را برای تلاش در راه حق از بین می برد.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان تصریح کرد: در زمان تثبیت نظام حق، چهره کفر و تزویر نامشخص بوده و خطرش مشهود نیست به همین دلیل نمی شود به راحتی انگیزه اهالی جبهه حق را برانگیخته کرد و این امر مصداق بارز جنگ نرم است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی ادامه داد: در این شرایط است که نظام توحیدی به وجود عمارها نیازمند است تا با بصیرت و آگاهی و آگاهی بخشی، چهره بزک شده نفاق را شناسایی کرده و برای مبارزه با آن در جبهه حق ایجاد انگیزه کند.

وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری درباره مقابله با فتنه گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده اند، مقابله با جنگ نرم که امروز به طور خزنده ای در کشور نفوذ کرده، جهاد کبیر محسوب می شود و باید با نفوذی که در دستگاه های تصمیم ساز رخ می دهد، مقابله کرد.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان در ادامه با بیان اینکه امروز شکل فتنه عوض شده و خطرناکترین شکل آن که همان فتنه فرهنگی است در حوزه مدیریتی جامعه در حال وقوع است،خاطرنشان کرد: متأسفانه جامعه فرادست که به تعبیر امام (ره) مرفهین بی درد محسوب می شوند امروز باتشکیل شبکه های گسترده اجتماعی و فتنه گری های نرم باعث می شوند تا مدیریت جامعه به دست کسانی بیفتد که اعتقاد به ناتوانی ایرانی دارند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی اظهار کرد: این افراد با بی اعتمادی به توانایی های موجود در کشور، در دولت امید روحیه یأس را به جامعه تزریق می کنند و اینجاست که باید پای عماران فرهنگی وسط بیاید.

وی تصریح کرد: جشنواره «عمار» یکی از ابزارهای مهم مبارزه با فتنه های فرهنگی است که باید در راه مبارزه با خواص آلوده ای که ابزار فرهنگی را در دست گرفته و امنیت اخلاقی، اجتماعی، باورها و هویت جامعه را نشانه رفته اند، به کار گرفته شود.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان افزود: متأسفانه در شهر رشت فتنه گران فرهنگی با بهره گیری از بیت المال سازمان‌هایی از جمله شهرداری قصد در القای روحیه غربی دارند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی تصریح کرد: فتنه تمام نشده بلکه رنگ عوض کرده و این بار به شکل نفوذ در قالب هنر و فرهنگ درآمده است.

وی تأکید کرد: در جشنواره عمار باید دمیدن روح تعهد در کالبد هنر شکل گرفته و با جوششی انقلابی، هنر متعهد پدید آید.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان خاطرنشان کرد: این جشنواره جهاد کبیر در عرصه فرهنگی است که در مقابل فتنه گران صفین می ایستد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.