جاذبه های معروف آمریکا در خدمت کودکان

0
اشتراک

جاذبه های معروف آمریکا در خدمت کودکان


  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شفاف،  موزه فیلد The Field Museum، شیکاگو

در موزه فیلد مجسمه های بزرگ و غول پیکری وجود دارد. کلکسیون بزرگ حشرات و ۲۳ مومیایی متعلق به مصر باستان و…از جمله آثار قابل توجه در فیلد هستند. فسیل ( تیرانوساروس رکس ) به عنوان بزرگترین فسیل کشف شده دایناسورها در این موزه در معرض دید عموم قرار دارد. رکس یک گونه دایناسور گوشتخوار و تهاجمی بوده  و دیدن آن برای کودکان فوق العاده هیجان انگیز است. موزه فیلد حیواناتی نظیر شیر، زرافه، پنگوئن و خرس قطبی دارد و کودکان ۶ تا ۱۲ سال می توانند از خدمات تفریحی که برای آنان در نظر گرفته شده، بهره مند شوند.

موزه متروپولیتن Metropolitan Museum Of Art  ، نیویورک

کودکان می توانند با دیدن معبد مصر باستان و آثار هنری و قطعات تاریخی مربوط به آن لذت ببرند. این موزه مجموعه ای از تابلوهایی  که بیانگر حوادث تاریخی هستند را نیز  در برگرفته است. موزه متروپولیتن در ژانویه سال ۲۰۱۲ پس از اعمال عمده تغییراتی بازگشایی شد.

موزه ملی تاریخ آمریکا، واشنگتن دی سی

در موزه ملی تاریخ آمریکا میلیون ها اثر تاریخی وجود دارد. برای مثال لباس های زنی که برای اولین بار بر صندلی ریاست تکیه زده است در این موزه وجود دارد. در کنار همه این ها ربات ها هم در موزه به نمایش گذاشته شده اند. در سال ۲۰۰۸ میلادی تغییراتی در موزه اعمال شد. این موزه هم از جمله جاذبه های گردشگری مناسب برای کودکان در ایالات متحده آمریکاست. هدف این موزه، ارتقا بخشیدن سطح معلومات مردم در گروه های سنی مختلف است.

سی ورلد، سن آنتونیو، تگزاس

سی ورلد یک پارک موضوعی، تفریحی و آبی است. این پارک شعبه های مختلفی در سراسر آمریکا دارد. در پارک سی ورلد برنامه های متنوعی برای بازدیدکنندگان تدارک دیده شده است. کودکان می توانند در این  پارک پنگوئن، نهنگ، کوسه و شیر دریایی را از نزدیک ببینند. در این پارک اتاق های آموزش و تعلیم وجود دارد که اطلاعات کاملی را درباره موضوعات مختلف به کودکان ارائه می دهند. در پارک سی ورلد حیوانات متمایز و کمتر دیده شده به نمایش درمی آیند.

پارک ملی آتشفشان های هاوایی

پارک ملی آتشفشان های هاوایی، پارک طبیعی در ایالت هاوایی آمریکاست. این پارک ملی خدماتی را برای کودکان در نظر گرفته است، به گونه ای که آن ها هم می توانند مثل بزرگترهایشان در این پارک ملی فوران آتشفشان های واقعی را تماشا کنند و تجربه شگفت انگیز قدم زدن روی گدازه های سرد آتشفشان را به دست بیاورند. کودکان و نوجوانان در پارک ملی هاوایی جوشش گدازه های داغ را در طول یک سفر امن و بی خطر مشاهده می کنند. در این منطقه گدازه های  سوزان در آب های سرد اقیانوس فرو می روند . پارک ملی هاوایی دو آتشفشان فعال دارد. دیدن غارهای زیر زمینی که از سنگ های ذوب شده به وجود آمده اند نیز برای بچه ها خالی از لطف نیست.  پارک ملی آتشفشان های هاوایی پارک ملی آتشفشان های هاوایی موزه متروپولیتن، نیویورک موزه متروپولیتن، نیویورک پارک آبی « سی ورلد »، سن آنتونیو، تگزاس پارک آبی « سی ورلد »، سن آنتونیو، تگزاس تجربه دوستی کودکان با حیوانات در سفرهای علمی _ تفریحی تجربه دوستی کودکان با حیوانات در سفرهای علمی _ تفریحی موزه تاریخ طبیعی فیلد، شیکاگو موزه تاریخ طبیعی فیلد، شیکاگو پارک آبی « سی ورلد »، شعبه اورلندو پارک آبی « سی ورلد »، شعبه اورلندو نمایی از رستوران ها و مکان های تفریحی در حاشیه جاذبه های گردشگری نمایی از رستوران ها و مکان های تفریحی در حاشیه جاذبه های گردشگری نیوی پیر، محلی برای کشتی رانی و تفریح با یک چرخ و فلک بزرگ برای بچه ها نیوی پیر، محلی برای کشتی رانی و تفریح با یک چرخ و فلک بزرگ برای بچه ها نمایی از پارک ملی یلوستون نمایی از پارک ملی یلوستون منبع: تابناک
 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.