خانواده ها از ترویج زایمان طبیعی حمایت کنند

0
اشتراک

خانواده ها از ترویج زایمان طبیعی حمایت کنند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از شوشترروز:دکتر صغری گنج هدف از اجرای این طرح را ارتقاء کیفیت خدمات زایمان در مراکز زایمانی و توسعه زیر ساخت های فیزیکی عنوان کرد و اظهار داشت: ارتقاء سطح سلامت مادران و نوزادان از طریق کاهش سزارین با آموزش مادران باردار و توانمندسازی ارائه دهندگان خدمت و استانداردسازی بلوک های زایمانی تحقق می یابد.

وی افزود: به منظور آماده سازی و آموزش مادران باردار کلاس های آموزشی در بیمارستان و زایشگاه الهادی شوشتر برگزار می شود و لازم است خانواده ها نیز از برنامه ترویج زایمان طبیعی حمایت نمایند.

سرپرست معاونت درمان دانشکده با بیان اینکه عمل سزارین می تواند خطراتی برای مادر و نوزاد داشته باشد تاکید کرد: تنها در مواردی که اندیکاسیون و موارد خاص پزشکی داشته باشد با نظر متخصص زنان و زایمان سزارین باید صورت پذیرد.

دکتر گنج  هدف از اجــرای چنین طرحی با اجرای سیستم LDR را ایجاد واحدهای تک نفــره زایمان طبیعی عنوان نمود و تصریح کرد: همه مراحل دریک اتاق و به صورت اختصاصی انجام می شود، بنابراین این فرآیند امکان ایجاد شرایط لازم جهت حفظ حریم خصوصی مادران و امکانپذیر کردن حضور همراه و همســر بر بالین مادر به هنــگام زایمان را فراهم می کند.

وی در پایان گفت: : با انجام این اقدامات به دنبال ســهولت در انجام زایمان طبیعی هســتیم تا هم از تعداد سزارینها بکاهیم و بر تعداد زایمانهای طبیعی اضافه کنیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.